Як зшити афгані.

У моді цього сезону афгані , штани-шаровари або, як їх ще називають, штани-Аладіна. Ці штани неймовірно зручні, вони не утрудняють рухів, добре провітрюються. Крім того це дуже екстравагантно. Зшити афгані не складе ніяких труднощів, для них навіть не буде потрібно форма. Але непоміченою в штанах-Алладін ви точно не залишитеся, увага вам гарантовано!
Вам знадобиться
  • тканину, ножиці, нитки, голка, еластична тасьма або шнурок
Інструкція
1
Все геніальне - просто! У тому числі і афгані . Шиють афгані з м'яко-драпіруються тканин, наприклад, трикотажу, шовку, віскози, а для прохолодних днів можна зшити штани з вельвету або напіввовни. Забарвлення виберіть будь-яку, афгані можуть бути і однотонними, і зі східними мотивами, і навіть у стилі мілітарі. Можна зшити їх як довгими, так і короткими. У таких штанах дуже зручно займатися йогою і східними танцями.
2
викрійки штанів є прямокутник, який складається з трьох квадратів. Сторона квадрата дорівнює довжині штанини. Тому вам потрібно буде придбати відріз, що дорівнює трьом довжинам ваших штанів. На тканині розмітьте квадрати за допомогою лінійки і кравецької мілка. Обробіть зрізи тканини на оверлок або зигзагоподібної рядком на швейній машині нитками в тон тканини.
3
Складіть по діагоналі середній квадрат, у вас повинно вийти два квадрати й трикутник. Потім складіть навпіл квадрати, у напрямку до відкритих зрізах трикутника. Це майбутні штанини. А трикутник посередині - матня штанів. Краю квадратів, його вертикальні боку зшийте з горизонтальною стороною квадрата посередині.
4
Сторона, на якій у вас вийшов прямий кут, буде поясом. Стачайте шви пояса, складіть його з верхнім краєм штанів лицьовими сторонами один до одного і прострочіть деталі на швейній машині. Складіть пояс навпіл і пристрочите, підвернувши всередину припуск на шов. Пояс можна оформити гумкою або вшити шнурок. Для цього прокладете на поясі кілька рядків на відстані двох сантиметрів один від одного. Відміряйте необхідну довжину еластичної тасьми, залежно від обхвату талії, і вставте між рядками на поясі.
5
Кармани можна вшити в пояс зсередини. У цьому випадку вони будуть прикриті складками. Низ афгані можна оформити гумкою, але зазвичай це роблять у випадку, якщо шиють штани довжиною до щиколотки.
6
Ще простіше зшити афгані з квадратного відрізу тканини, сторона якого дорівнює довжині штанини. Складіть квадрат по діагоналі, у вас вийде трикутник. З боку прямого кута відміряйте лінію талії, радіус якої дорівнює обхвату талії, поділеній на три. На інших сторонах трикутника відріжте кути, щоб у вас вийшло отвір рівне обхвату ноги. Зшийте боку квадрата. Пришийте гумку до поясу і низу штанов.Чуть-чуть терпіння, трохи яскравої тканини і натхнення і ваші нові штани- афгані готові!