Як малювати ельфів і фей. Як малювати фей і ельфів олівцем.

Діти дуже люблять не тільки читати казки, а й малювати їх героїв. Особливо популярні магічні істоти. Втім, справедливості заради, потрібно відзначити, що із задоволенням малюють їх і дорослі професійні художники. Чарівні духи природи, феї і ельфи за своєю будовою майже не відрізняються від людини. У всякому разі, такими ми їх знаємо за малюнками. Тому малювання фей і ельфів починається так само, як і малювання людини.
Вам знадобиться
  • аркуш паперу, простий олівець, гумка, акварель
Інструкція
1
Проведіть на аркуші штриховую вертикальну вісь і штриховую горизонтальну вісь. Уздовж цих ліній ви будете малювати фігури чарівних істот.
2
Намалюйте на вертикальній лінії коло, відповідний голові персонажа. Зберігаючи пропорції людської фігури (приблизно 8 величин голови - довжина тіла людини), розмітьте на вертикальній осі тонкими штриховими лініями рівень плечей, талії, ніг, довжину рук.
3
Розмітьте на горизонтальній осі штриховими лініями ширину плечей, стегон, товщину ніг, рук. Розділіть відрізок ніг на невеликі відрізки для промальовування стегон, колін, литок і ступень.
4
Відрізок рук також ділиться на кілька частин для промальовування передпліч, плечей, ліктів, кистей. Тепер невеликими штриховими овалами намалюйте силуети грудного відділу і стегон фігури. З'єднайте їх плавною увігнутою лінією.
5
Прорисуйте частини ніг і рук також штриховими овалами, пропорційними тілу істоти. З'єднайте всю фігуру плавними лініями, також плавною лінією шиї з'єднайте голову і плечі. Зітріть всі зайві лінії, щоб залишився тільки контур фігури. Це необхідно для промальовування деталей.
6
Якщо ви малюєте фею, то намалюйте на ній красиве довге плаття поверх контуру. Плаття повторює плавні лінії тіла феї. З-під сукні будуть виглядати витончені ступні (витягнуті овали з тонкими промальованими пальцями). Плаття фей в основному без рукавів. Тому акуратно намалюйте кисті рук. Вони також складаються з невеликих витягнутих овалів, розділених тонкими лініями, пальцями. У феї довге волосся і великі очі. Намалюйте невеликий носик і рот.
7
Ззаду фігури феї прірісуйте прозорі крила, як у бабок. Під ногами у феї намалюйте квіти. Зітріть зайві лінії. Розфарбуйте малюнок фарбами або олівцями.
8
При малюванні ельфа, для промальовування деталей його фігури намалюйте поверх контуру облягаючі довгі штани і сорочку, підперезаний паском. На ногах у ельфів забавні черевички з загнутими вгору носами. Кисті рук ельфів визирають з рукавів сорочки. Обличчя в ельфів дуже виразне, завдяки очам. Їх також треба малювати, як витягнуті овали з темним гуртком посередині. Зобразіть у ельфа прямий ніс, намалюйте усміхнений рот і розвіваються волосся, як-ніби ловлять вітер.
9
Особливу увагу зверніть на вуха ельфа. Вони можуть бути прикриті волоссям. Якщо ви вирішите намалювати вуха, то вони повинні бути невеликими, але гостроверхими. Зітріть зайві лінії, розфарбуйте ельфа фарбами або олівцями, причому для розмальовки одягу вибирайте відтінки зеленого кольору.
Малювання ельфів починається з побудови основи у вигляді геометричних фігур, що відображають різні частини тіла. Потім промальовувалися по черзі всі елементи. Особлива увага приділяється рухам і одязі персонажів.
Вам знадобиться
  • Олівець, папір, картинки-приклади
Інструкція
1
Намалюйте основу фігури людини, використовуючи для цього геометричні фігури - прямокутники, циліндри, овали, трапеції, кола.
2
прорисовуючи голову, робіть лоб округлим, лініям щелепи надавайте елегантність, а підборіддя вправленої загостреним. Волосся зображайте трохи хаотично, намагайтеся надати розвівається на вітрі пасмам граціозність. Зробіть вії довші, ніж у звичайних людей, а лінію брів ельфа на малюнку зігніть.
3
Малюючи тіло ельфа, зробіть його форми і мускулатуру м'якою, округлої. Дотримуйтесь чітку пропорційність тіла, надайте йому стрункість, витонченість. Позу ельфа вибирайте індивідуальну, незвичайну, при цьому рух зображайте від лінії хребта, що додасть експресивність малюнку.
Зверніть увагу
Щоб витримати чарівний стиль образу, малюйте спочатку тіло, а потім лише одяг. Інакше складки сукні не будуть відповідати формам, які воно приховує, отже, малюнок стане виглядати безглуздо, непереконливо.
Корисна порада
Щоб надати образу ельфа магію, подовжите його обличчя, а лінії підборіддя в один кут зведіть плавно. Додатково трохи подовжити і витончуючись вуха, ніс. Очам надайте легкий котячий разрез.Ізображая одяг, під час начерку малюнка намічайте кромки цілком. Це допоможе відобразити глибину тканини. Оригінальність образу ельфа додасть комбінування стилів і жанрів в оформленні костюма. Найбільш виграшно виглядають зображення ельфів, виконані пером і тушшю. Загальний контур в цьому випадку виводите однієї безперервної лінією, а для додання деякої загадковості використовуйте перехресну штрихування.