Як відкрити секонд хенд.

Магазин second hand може стати для підприємця як пробою пера, так і основним бізнесом. Цей вельми прибутковий і прибутковий бізнес процвітає по всьому світу. Правда, більшість росіян досі вважають, що одягатися в секонд-хенді не дуже добре. За кордоном ситуація зовсім протилежна. Там зовсім не вважається непристойним носити одяг з секонд-хенду. На щастя, свідомість наших громадян досить швидко змінюється. І це дає впевненість у розвитку цього прибуткового бізнесу в нашій країні.
Інструкція
1
Відкрити секонд-хенд - легко і недорого. Для цього буде потрібно мінімум коштів. У середньому власники секонд-хендів вкладають в перші місяці від 50000 до 100000 рублів. У цю суму включені: оренда, одяг, обладнання. Термін окупності - до 1 року. У середньому, чистий прибуток середньостатистичного магазину складає $ 500-1000 щомісяця.
2
Для магазину second hand необхідно знайти відповідне місце. Не потрібно прагнути в центр міста, оренда та конкуренція там настільки високі, що ви можете не окупити вкладення. Ідеальним місцем вважається спальний район або найближча від жвавої вулиця. Оптимальний розмір магазину секонд-хенд одягу - від 40м2. СЕС та пожежники не пред'являють спеціальних вимог до магазинів second hand. Проте слід бути готовим до їх частим візитам. У магазині постійно повинні бути в наявності 20 літрів технічної води, засоби для прибирання. Для персоналу необхідно обладнати місце відпочинку.
3
Закупівлю обладнання потрібно виробляти з розрахунку, що на 1 квадратний метр приміщення має припадати 10 кг одягу. Такий обсяг продукції дозволяє найбільш швидко реалізувати товар і отримати прибуток. Якщо у вас велике приміщення, то розділіть його на секції. Це допоможе покупцеві правильно зорієнтуватися і не блукати по залу. Одяг розвішують на вішалках, розкладають на стелажах. В якості вітрин в багатьох магазинах одягу секонд-хенд використовують звичайні столи або тюки. Це вельми тонкий розрахунок. Адже коли людина копається досить довгий час в купі одягу і нарешті знаходить щось більш-менш вподобане, повірте, йому не шкода буде грошей на це. Адже він витратив на пошук цієї речі свій час і нерви.
4
Найвигідніше вибрати одного постачальника і закуповувати товар у великих обсягах. Це дозволить отримувати спеціальні знижки. Але до вибору постачальника одягу потрібно ставитися особливо ретельно. Оптові поставки повинні бути безперебійним, ціни прийнятними, а якість одягу має відповідати категорії. Якщо ваш постачальник видає рвану, брудну і деформовану одяг за «люксовий» секонд-хенд, варто задуматися про перспектіве.На місяць роботи магазину з середньою прохідністю потрібно близько 1 тонни речей. Зазвичай одяг для магазинів секонд-хенд продають тюками по 100 кг. Перед покупкою пакет зазвичай відкривають і оглядають. Якщо замовник незадоволений, відкривають і оцінюють другий мішок. Потім одна з цих двох упаковок повинна бути викуплена.
5
Останній крок - реклама. Чим більше людей дізнається про існування вашого секонд-хенду, тим швидше ви реалізуєте товар. Яскраві вивіски, листівки та білборди забезпечують максимальну віддачу. Немає сенсу купувати щити по району або місту, так як це дорогий і менш підходящий варіант для вашого типу бізнеса.Хорошо працюють спецпропозиції. Їх можна щотижня міняти. Якщо доходи дозволяють, слід замовити недорогі корпоративні пакети для упаковки. Це позитивно діє як на покупців, так і на зустрінутих ними перехожих.
Корисна порада
Як оцінювати речі для магазину одягу Second-Hand. Багато власників магазинів одягу роблять однакову накрутку на весь одяг. Інші ж призначають ціну на річ залежно від її сорту. Класифікують одяг по 4 класами: Extra, Lux, 1-й і 2-й сорт.