Як мити немовляти.

Мити здорового дитини можна починати практично з найперших днів життя. Купання - це важливий процес для правильної гігієни вашого малюка. Протягом першого року життя рекомендовано це робити щодня. Після року дитини купають по необхідності один раз на 3 дні. Але при бажанні це можна робити і частіше. Купання загартовують, дарують гарний сон і прекрасний апетит вашій дитині.
Інструкція
1
Привчаємо до водних процедурамНачінайте мити грудного дитини тільки після того, коли досить добре заживе пупкова ранка. Зазвичай на це знадобиться близько 10 днів. До цього моменту обтирають малюка губкою змоченою теплою водою. Цього буде достатньо.
2
Місце для купаніяОбично купуються спеціальні дитячі ванночки. Така покупка доречна в перші тижні життя. Далі для розвитку м'язів малюка купайте дитини у дорослому ванні. Він зможе вільно ворушити ніжками і ручками, перевертатися і навіть пірнати. Природно, що ванна повинна бути ретельно вимитий. Для цього не використовуйте хімічні засоби, підійде звичайна харчова сода.
3
Температура водиДля купання оптимальна температура близько + 37 ° С. Вимірюйте воду, приготовану для купання спеціальним термометром. Для проведення одночасно гігієнічної та оздоровлюючий процедури, воду для купання варто знизити на пару градусів. Температура повинна бути приблизно + 35 ° С. У крихти посилиться кровотік і простимулює обмін речовин.
4
Як купати груднічкаПогрузіте малюка у воду, підтримуючи його рукою під потилицю. Інша рука фіксує підборіддя дитини . Якщо малюк задоволений, активно рухає руками і ногами, значить, температура обрана правильно. Ну, а якщо він лежить спокійно і розслаблений, наступного разу при купанні знизьте температуру води на один градус.
5
Добавки для ванниПедіатри радять мити грудного дитини відварами і настоями не надто часто. У дитини з різними шкірними проблемами трави можуть спровокувати дерматит. Здорового малюка купати з додаванням трав можна не частіше, ніж один раз на тиждень.
6
Засоби для купання малишаДля грудного дитини рН є головним показником у виборі засобів для миття. Чи не купайте дитини з дорослою косметичною продукцією. Купуйте перевірені дитячі шампуні і піни для ванн. Вивчайте уважно етикетку, на ній не повинні бути позначені заборонені консерванти, яскраві барвники та біодобавки. Засіб для миття не повинно сильно пахнути і мати яскравий колір. Намагайтеся вибирати прозорі дитячі гелі та шампуні.