Як обгрунтувати підвищення зарплати. обґрунтування підвищення заробітної плати.

Сума зарплати вказана в трудовому договорі між співробітником і роботодавцем і регулюється статтею № 135 ТК РФ. Підвищення грошової винагороди за роботу оформляється в двосторонньому порядку і може мати різні підстави, які можуть бути зазначені у внутрішніх актах підприємства або у відповідність до статті № 134 ТК РФ. Дана стаття регламентує індексацію зарплати відповідно до інфляції і зростанням цін на споживчі товари. Причому, трудове законодавство чітко не дає приписи підприємствам, коли і наскільки можна підвищити зарплату. Тому обґрунтувати підвищення в наказі можна по-різному.
Вам знадобиться
  • -Повідомлення,
  • -додаткове угоду,
  • -наказ № Т-5,
  • -Внесення відомостей в особисту картку і при необхідності в трудову книжку .
Інструкція
1
Щоб підвищення зарплати було обгрунтованим потрібно оформити ряд документів, які регламентують будь-які зміни в оплаті праці, а також попередити співробітника заздалегідь шляхом повідомлення під розпис. Якщо окрім зарплати планується змінити посаду або її найменування, додатково потрібно враховувати вказівки з цього приводу у статті № 72.1 ТК РФ.
2
Підставою підвищення зарплати можуть служити вагомі причини або інфляція. Для зазначення причини можна використовувати відповідні факти. Це може бути: підвищення кваліфікації, отримання диплома у вищому навчальному заклад, отримання додаткової освіти відповідного новій посаді або виконанню інших функціональних обов'язків, великий стаж роботи і накопичений досвід. Якщо обґрунтування підвищення зарплати потрібно оформити за статтею № 134 ТК РФ у зв'язку з ростом цін, наказ оформляється на кожного співробітника окремо. В документі вказується підстава, що зарплата підвищена у зв'язку з інфляцією і відсоток індексації. Підвищення грошового утримання з даної причини можна не оформляти повідомленням співробітника, а справити в односторонньому порядку і ознайомити всіх з даним фактом.
3
У всіх випадках оформляється наказ уніфікованої форми Т-5. В наказі вказується, з якого числа місяця та року виробити підвищення зарплати , ПІБ співробітника, посада, номер структурного підрозділу. Якщо одночасно з підвищенням грошового утримання змінюється посаду або посадові обов'язки, це так само вказується в наказі.
4
До трудовим договором складається додаткова угода, всі відомості вносяться в особисту картку, а якщо змінюється посаду, в трудову книжку.
5
В бухгалтерію подається повідомлення про нарахування зміненої зарплати .
6
Якщо підвищення зарплати хоче зажадати співробітник, то потрібно представити вагомі й аргументовані доводи роботодавцю. Підставою для підвищення зарплати можуть служити: великий стаж на даному підприємстві, рівень професійної підготовленості та особистих заслуг, підвищення цін на споживчі товари, підвищення кваліфікації або отримання диплома.
7
У всіх випадках з проханням про підвищення зарплати потрібно звертатись до керівника структурного підрозділу або безпосередньому керівнику.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=h9feCDVBnkM
Питання про підвищення зарплати рано чи пізно доводиться ставити співробітнику, який представляє для компанії цінність. Його результат багато в чому залежить від того, наскільки грамотно працівник підбере аргументи і час для обговорення такого важливого питання.
Вам знадобиться
  • - знання ситуації на ринку праці у вашій галузі;
  • - аргументи на користь вашої ефективності для компанії і здатності збільшити її з підвищенням зарплати;
  • - хороші відносини з босом і вдало час для розмови.
Інструкція
1
Важливою запорукою успіху задуманого розмови має стати вдало вибране для цього час. Бос повинен бути в гарному настрої, бажано, щоб вашу бесіду не переривати колеги, відволікаючи вас або шефа на невідкладні дела.Ідеальним часом для цього вважається післяобідній: ранкову текучку вже розгребли, а керівник вже поїв і задоволений жізнью.Еще краще, якщо напередодні вам вдалося успішно завершити проект, впоратися з покладеним на вас важким завданням. Заслуги мають властивість швидко забуватися, так що ловіть момент.
2
Хорошим джерелом аргументів на свою користь може стати вивчення реалій ринку праці у вашій галузі. Навіть якщо ви не збираєтеся йти, не буде зайвим відгукнутися на кілька вакансій для фахівця вашого рівня, відвідати співбесіди, якщо куди прігласят.Еслі в ході такої розвідки боєм отримаєте пропозицію з кращими умовами, воно послужить додатковим аргументом в розмові і запасним аеродромом на випадок невдалого фіналу.
3
В ході розмови постарайтеся не посилатися на особисті обставини: до них немає діла нікому, крім вас. Якщо їх і згадувати, то в саму останню чергу, особливо якщо бос і так в курсе.Делайте упор на те, яку користь вже приносите фірмі, наскільки ефективніше зможете працювати, коли досягнете бажаного, ну і не забувайте посилатися на ситуацію на ринке.Еслі ви уявляєте для компанії цінність, а ваші доводи засновані не на порожньому місці, дуже велика ймовірність взаємоприйнятного рішення.