Як відзначити день народження в годик.

Скоро вашому малюкові виповниться годик . Це дуже важлива подія в житті крихітки і його батьків. І не слухайте, якщо вам кажуть, що він ще маленький і не зможе оцінити значущість свята. Перший день народження малюка необхідно заповнювати емоційно позитивними моментами, які даватимуть поштовх до його розвитку. У такій день дитина зарядиться вашим чудовим настроєм, і буде відчувати себе щасливим.
Інструкція
1
Продумайте розпорядок дня. Перед святом постарайтеся укласти іменинника спати, або полежте разом з ним. Тоді й у крихти, і у вас збережуться сили для свята. Нагодуйте дитини тією їжею, до якої він звик. Іноді діти не хочуть їсти при сторонніх, та й не варто їх годувати дорослою їжею. А якщо малюк ситий, то святкова їжа для гостей його не зацікавить.
2
Заздалегідь складіть список родичів і дуже близьких друзів, з якими ваша дитина знаком. Ще краще, якщо у ваших друзів є малюк. Діти знайдуть спільну мову один з одним, і при цьому ваша дитина отримає великий досвід, спостерігаючи за маленьким гостем. Якщо є можливість, то познайомте малюка з майбутніми гостями заздалегідь, подивіться, чи хоче він взагалі спілкуватися з цими людьми. Увага ж малознайомих гостей може втомити іменинника. Він почне вередувати або, навпаки, замкнутися. Клоуни також можуть налякати, та й не зможе малюк оцінити святкову виставу.
3
Напередодні свята, поки малюк спить, необхідно прикрасити будинок. На рівні зростання іменинника повісьте різнокольорові стрічки, кульки, різнокольорові плакати. На підлозі розстелити тепле покривало для маленьких гостей. На чолі дорослого столу поставте дитячий високий стілець. Приготуйте в окремому місці іграшки, які ви будете викладати поступово, інакше до кінця застілля грати буде нічим. Продумайте конкурси та розваги, підберіть музику. А ще приготуйте великий аркуш ватману і фарби. Завтра іменинник намалює свій перший художній шедевр.
4
Перед святом навчіть малюка задувати свічку, завдання складне, але здійсненне, та ще з розвивають ефектом.
5
Приготуйте близько ліжка нову іграшку. Зустріньте з ранку крихітку ласкавою посмішкою, приємним масажем, нагодуйте сніданком, а потім розгляньте приготовлену до свята кімнату. Поки гості не прийшли, займіть дитини розгляданням і читанням книг, конструктором, малюванням.
6
Протягом свята разом з дитиною розгорніть подарунки. За правилами етикету подарунок розгортається в присутності гостя, і тоді ви встигнете його віддячити.
7
Завершується торжество виносом торта. Задути свічку імениннику можуть допомогти батьки. Пам'ятайте, що у дітей може не вистачити сил на приготовлені вами розваги. Дійте по їхньому настрою. Провівши гостей, прогуляйтеся з малюком на свіжому повітрі, який його заспокоїть, і іменинник буде міцніше спати.