Як виростити особистість.

Кожна людина народжується з певним потенціалом, закладеними природою або генетикою якостями і здібностями. Головним завданням батьків є своєчасно виявити цей потенціал і сприяти його подальшому розвитку. Як це зробити?
Інструкція
1
НаблюденіеДеті завжди роблять те, до чого їх тягне. Спостерігайте за поведінкою дитини, її бажаннями і прагненнями. Намагайтеся не обмежувати його в іграх і не наполягати на тому, що вам здається більш доречним чи корисним для нього. Надайте дитині можливість самому визначити, хоче він займатися музикою, малюванням або спортом.
2
ПоддержкаОтносітесь з розумінням до вибору хобі чи захоплення дитини, навіть якщо вам самим вони не дуже подобаються. Підтримайте його, якщо намічаються перспективи, або бажання малюка займатися сильніше зміцнюється. В іншому випадку постарайтеся поступово відрадити дитину від цього захоплення, пропонуйте альтернативи, але пам'ятайте: рішення має залишатися за ним.
3
УчастіеВоспітаніе дитини як сильною і впевненою в собі особистості буде не ефективним, якщо батьки не беруть участь в особистому житті малюка. Відвідуйте його тренування і заняття, вболівайте за нього на змаганнях і конкурсах, розбирайте, чому він виграв чи програв, допомагайте приймати рішення, але не робіть цього за нього. Дитина повинна навчитися аналізувати різні ситуації і знаходити правильні виходи з них, і в цьому йому допоможе участь батьків, ваші пояснення, допомогу, поради.
4
КачестваРебенок стане особистістю , якщо батьки виховають у ньому відповідні якості. Виховуйте малюка самостійним і відповідальним. Якщо він хоче відвідувати спортивну секцію, то сам повинен стежити за чистотою своєї форми, акуратно її складати і прибирати. Як тільки дитина навчиться жити за принципом «якщо я щось хочу, значить, я це можу», він стане самостійним і цілеспрямованим.