Як відкрити новий бізнес.

Поряд з державною реєстрацією бізнесу майбутній підприємець повинен знайти відповідь на питання, чим він збирається займатися, де збирається брати стартовий капітал, коли і який прибуток планує отримати. Без цього його проект ризикує так і залишитися лише на папері.
Вам знадобиться
  • - дослідження ринку в сфері майбутнього докладання зусиль;
  • - бізнес-план;
  • - стартовий капітал;
  • - пакет документів для реєстрації фірми або ІП .
Інструкція
1
Першим етапом старту нової справи зазвичай служить вибір виду діяльності. Це може бути надання тих чи інших послуг, торгівля в місці, де затребуваний реалізований товар, або виробництво нового або недостатньо представленого в місці потенційного збуту продукта.Определенію своєї ніші на ринку передує його ретельне дослідження: що пропонується, чим не влаштовує наявний асортимент, які ціни і чому, що може перешкодити успішному просуванню продукту або послуги і багато іншого. Досвідчені люди радять придивлятися першим ділом до сфер, які майбутній бізнесмен добре знає. Це дозволить мінімізувати ймовірність помилки.
2
Не менш важливий пошук стартового капіталу. Оптимальний варіант - коли ви маєте в своєму розпорядженні достатню суму вільних грошей, якої готові ризикнути. Відомі й випадки, коли нині великі підприємства починалися з проданої машини або квартири учредітеля.Можно залучити інвесторів, а частину грошей отримати в якості безоплатної субсидії від держави.
3
Близько 58 тис. Р. на старт своєї справи можна залучити по лінії центру зайнятості населення. Обов'язкова умова цього - перебувати на обліку на біржі праці як безробітний. Ще одна обов'язкова умова надання цієї субсидії - бізнес-план, у складанні якого допоможуть в агентстві з розвитку підприємництва вашого регіона.Через агентство же можна отримати додаткову субсидію. Умови її надання починаючим підприємцям і розмір в кожному регіоні свої. Рішення про виділення коштів буде скрізь прийматися також на основі бізнес-плану.
4
Державним організаціям, що виділяють субсидії, і приватним інвесторам, якщо планується їхнє залучення, краще показувати різні версії бізнес-плану. Перших цікавлять вигоди для економіки та соціальної сфери регіону (податкові надходження, нові робочі місця, поява затребуваного продукту або послуги). Друге - коли вони отримають назад вкладені в ваш проект гроші, а коли і в якому обсязі - дивіденди.
5
Державну реєстрацію підприємства чи підприємця найкраще проводити паралельно із залученням коштів. Але треба врахувати, що інвестори воліють мати справу з уже готовим юридичною особою або підприємцем. При отриманні же державних коштів свої тонкості.Для отримання субсидії від центру зайнятості треба спочатку стати на облік як безробітний, а потім вже реєструвати свій бізнес в податковій. А агентство з розвитку підприємництва або департамент економічного розвитку приймає заявки від існуючих фірм і підприємців, з моменту реєстрації яких пройшло в середньому до 1-2 років.
6
Для реєстрації фірми або ІП потрібно звернутися до податкової з пакетом документів. Для підприємців це заповнену та нотаріально завірена заява про реєстрацію ІП, паспорт і квитанція про сплату держмита. У випадку з фірмою паперів побільше, але всі вони типові і легко знаходяться в інтернеті.