Як обробити передпокій. обробляємо передпокій під євро.

У багатьох будинках передпокої - це всього лише темні приміщення з бідної обробкою. Звичайно, не обов'язково влаштовувати в ній шикарний ремонт, але створити атмосферу комфорту і затишку може кожен. Не пропустіть цю можливість для перетворення своєї передпокою.
Інструкція
1
Для початку складіть попередній план. Виберіть будівельні та оздоблювальні матеріали, а також світильники та меблі.
2
Якщо передпокій у вас маленька, і ви хочете ілюзорно її збільшити, то стіни і стеля зробіть світлих і теплих відтінків. Додайте велике дзеркало на дверях шафи-купе. Він замінить всю ту громіздку меблі, яка стояла у вас до цього. А якщо ще й правильно підібрати підсвічування, то в результаті ви отримаєте свою повністю перетворити передпокій .
3
Приступите до обробки стін і стелі. Стеля в передпокої встановіть натяжна, світлого відтінку, або дзеркальний. Це розширить простір приміщення. Стіни обклейте шпалерами, що миються або шпалерами під фарбування. У передпокої ми перевзуватися, а діти і собаки приносять бруд. Саме тому покриття на стінах має бути практичним. Також можете обробити нижню частину стіни пластиковими панелями.
4
Наступний крок - освітлення. У передпокої немає природного освітлення, тому його роль на себе повинна взяти підсвічування. Її можете встановити і в шафі, щоб не шукати вимикач, коли потрібно роздягнутися. Пряме освітлення в передпокої не бажано. Краще влаштуйте комплекс точкових світильників, розташованих по периметру стелі передпокою. Також можна обладнати передпокій невеликими настінними бра з підсвічуванням вгору, розташованими трохи вище рівня очей.
5
Вбудована меблі буде найбільш підходящим варіантом для всіх приміщень з невеликою площею і нестандартним плануванням. Переваги шафи-купе перед корпусних меблями просто очевидні. У ньому використовується 100% простору від стелі до підлоги, а у звичайної шафи залишається мертва зона над ним. До того ж розсувні двері не вимагають вільного простору для дверцят перед шафою. А якщо врахувати, що на дверях такої шафи можна розташувати великі дзеркала, які розширять і збільшать простір, то ставати очевидно, що в передпокої повинен стояти тільки шафа-купе. Не забувайте, що передпокій - це перше, що бачить гість, заходячи в вашу квартиру. Це так звана візитна картка вашого будинку. Тому це приміщення має випромінювати затишок, доброзичливість і гостинність.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Sqj20I6-aNQ