Як знайти роботу для підлітка. Як підлітку знайти роботу.

В літній час підлітки по-різному проводять свій вільний час. Деякі вважають за краще виїхати на море чи до далеких родичів, інші - просто відпочивають від навчального часу. Часто зустрічаються такі, які намагаються знайти роботу . Причин на це багато: від важкого матеріального стану сім'ї, до простого бажання скоріше стати незалежним. Роботу для підлітка знайти досить важко, але, прочитавши наступні поради, пошуки можна істотно полегшити.
Інструкція
1
Спершу почніть зі своїх батьків - вони можуть істотно допомогти в пошуку робочого місця. Завдяки зв'язкам батьки можуть знайти вакансію для дитини або просто дати рекомендацію.
2
Наступний шлях - це уважне вивчення газетних оголошень. Особливо ретельно варто переглядати газети, на які підписується школа. Складіть список пропонованих вакансій, обговоріть їх у сімейному колі. Головне, на що потрібно звертати увагу - зарплата, віддаленість від місця проживання, тривалість робочого для та вимоги до умінь працівника.
3
Якщо для того щоб отримати вакансію, вам знадобитися скласти резюме, то пошукайте приклади в інтернеті. Також батькам варто проконтролювати зовнішній вигляд підлітка, адже найчастіше робота на літній час припускаєпроходження співбесіди.
4
Іноді комунальні компанії пропонують школярам роботу з прибирання територій, озелененні ділянок, очищенню ставків або річок. Така робота навряд чи сподобатися кожному підлітку, однак вона буде гарантовано оплачена.
5
Якщо дитина володіє багатою уявою і фантазією, креативним мисленням, то його можна влаштувати в місцевий палац молоді. Іноді бібліотеки потребують людях, які можуть акуратно привести книги в порядок.
6
Також цілком можливо влаштуватися продавцем морозива. В даному випадку дитина буде нести відповідальність за сам товар. В літній час відкривається величезна кількість різноманітних вуличних кафе. Їх власники пропонують вакансії навіть для підлітків.
7
Дитина може спробувати себе на ролі кур'єра. Дана робота вимагає хорошого знання міста, вміння швидко орієнтуватися. З іншого боку така робота добре оплачувана і має гнучкий графік.