Як перешити дублянку.

Стару, що відслужила свій термін дублянку не поспішайте відправляти в сміттєве відро. Адже її можна перешити за сучасними стандартами, і тоді вона прослужить вам ще багато-багато років.
Вам знадобиться
  • голки №75-90, залежно від товщини хутра, а також тонка довга голка, нитки, застібки.
Інструкція
1
Спочатку виберіть модель майбутньої дублянки. Знайдіть або побудуйте підходящу викрійку.
2
Розпоріть стару дублянку і розкроїте новий виріб згідно викрійці. Не забудьте про припуски на шви. Але врахуйте, що по зрізах, які знаходяться зверху, припуски не даються. Для зручності ви можете відзначити, де необхідні припуски на деталях паперової викрійки.
3
Шов всередину на дублянці не відрізняється від подібного шва на якомусь іншому виробі. Прострочіть деталі у напрямку ворсу. Завдяки цьому строчка буде виглядати набагато акуратніше, а сточувати виріб буде набагато легше.
4
Обробіть відкриті зрізи всіх деталей, приклавши пряму строчку з широким кроком. Також краю можна обробити косою Бейко.
5
Приступайте до кишень. Викроюються вони без припусків на шви. Якщо ви хочете виконати хутряної відворот, то викроїте його окремо і стачайте з кишенею зі зміною напрямку ворсу. Таким чином і на кишені, і на одвороті ворс буде направлений вниз.
6
З'єднайте деталі дублянки. Краї обробіть зигзагоподібної рядком, щоб не розтріпалося з часом.
7
Наступний крок - застібки. Варіантів застібок існує дуже багато. Це звичайні прорізні петлі, прорізні петлі в рамку, застібки-клевант, навісні петлі, кнопки, спеціальні замочки, застібки та інше. Величезну популярність мають застібки-клевант. Їх можна купити в магазині або ж зробити самостійно. Для цього викроїте деталь кріплення необхідного розміру, визначте довжину шнура. Прикріпіть його за допомогою клею до виворітного стороні деталі кріплення застібки. Потім приколіть отриману застібку до деталей полички і настрочити в край.
Корисна порада
На цьому ваша дублянка готова. А щоб вона служила вам довгі роки, не варто забувати про правильний догляд. Розчісуйте дублянку одежної щіткою, а також час від часу відпарюєте її. Від плям на світлій дублянці можна легко позбутися за допомогою спирту.