Як намалювати кросворд у Word. Зробити кросворд у ворде.

Існують спеціалізовані програми для створення кросвордів, але можна робити це і в текстовому редакторі Microsoft Word. Основні труднощі в такій роботі буде полягати у великій кількості операцій форматування елементів таблиці, з якої повинен складатися кросворд.
Вам знадобиться
  • Текстовий редактор Microsoft Word
Інструкція
1
Запустіть текстовий редактор Microsoft Word і перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки». Для того щоб на сторінці могло поміститися достатня кількість осередків кросворду, задайте мінімальні значення полів - клацніть кнопку «Поля» і виберіть у випадаючому списку значення «Вузьке».
2
Створіть на сторінці таблицю. Для цього перейдіть на вкладку «Вставка», розкрийте список, що випадає «Таблиця» і виберіть у ньому пункт «Вставити таблицю». Таким способом ви викличете віконце діалогу налаштувань створюваної таблиці, в якому можна вказати потрібну кількість осередків.
3
Вкажіть достатнє число рядків і стовпців у відповідних полях та натисніть кнопку «OK». Текстовий редактор створить таблицю, яка потребуватиме підгонці під ширину і висоту сторінки.
4
Виділяйте по декілька стовпців, клацайте їх правою кнопкою миші і вибирайте пункт «Видалити стовпці» до тих пір, поки правий край таблиці не буде вміщатися в ширину сторінки. Аналогічно видаліть зайві рядки, які не вміщаються у висоту аркуша - виділяйте, клацайте правою кнопкою і вибирайте пункт «Видалити рядки».
5
Збережіть цей шаблон, щоб наступного разу не повторювати цієї процедури і для наступного кросворду. Для цього відкрийте меню на великій круглій кнопці «Office», перейдіть в розділ «Зберегти як», виберіть пункт «Шаблон Word» і вкажіть ім'я та місце зберігання шаблону.
6
Заповніть комірки таблиці словами вашого кросворду.
7
Залийте залишилися невикористаними осередку потрібним кольором. Для цього виділяйте по кілька осередків. Це можна робити, наприклад, утримуючи клавішу CTRL, наводячи курсор мишки на потрібну клітину і, коли він стане чорною стрілкою, клацаючи лівою кнопкою. Виділивши так достатня кількість осередків, клацніть їх правою кнопкою мишки і клікніть в контекстному меню пункт «Кордони і заливка».
8
Виберіть у спадному списку під написом «Заливка» потрібний колір (наприклад, чорний) і натисніть кнопку «OK». Повторюйте процедури виділення і заливки до тих пір, поки всі невикористані вічка не будуть оброблені.
9
Додайте в документ другу сторінку і складіть на ній нумерований список питань, відповідних словами вашого кросворду.
10
Вдрукувати номера в потрібні комірки кросворду, я букви слів видаліть. На цьому створення кросворду буде завершено.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KgFqFMWa1xs