Як намалювати малюнок на стінах. малюнок на стіну в кухні.

Одним з найбільш креативних способів прикраси власного будинку є малюнки на стінах . В сучасних квартирах і котеджах нерідко можна побачити лимонне дерево, розкинувся свої пишні гілки на стінці балкона або дивну троянду, що виростає на шпалерах кухні. Так як же намалювати рисунок на стіні?
Інструкція
1
Спочатку необхідно вирішити, що ж саме ви хочете намалювати, і як ваш рисунок буде поєднуватися з вашим інтер'єром. Найчастіше подібне поєднання досягається через палітру кольору. Іншими словами, якщо ваша кімната в бежево-коричневих тонах, то, наприклад, отруйно-зелений буде недоречний.
2
Далі обрану ідею краще втілити на папері. Так ви зможете пропрацювати всі деталі, і рисунок на стіні не вимагатиме виправлень, які зробити не так вже й легко.
3
Після того як ви зобразили ваш шедевр на папері, необхідно провести попередню замальовку і заміри. Буде дуже прикро, якщо ваш рисунок не поміститься на відведеному йому просторі, а простий олівець і лінійка відмінно допоможуть вам уникнути цього.
4
Наступним серйозним кроком є вибір фарби для нанесення малюнка в кольорі. Варто побоюватися того, що фарба може потекти, і тоді ваш твір якщо і не змаститься повністю, то буде в некрасивих податках. Тому при виборі фарби зверніть увагу на те, для яких приміщень вона призначена: вологих або сухих, зовнішніх або внутрішніх. В деяких випадках можна використовувати гуаш, найбільш стійкою вона стає при змішуванні з клеєм ПВА. Часом обсяг баночки необхідної нам фарби занадто великий, в цьому випадку можна купити білу фарбу і колер різних кольорів.
5
Також прикрасити стіни вашого будинку можна не тільки великими малюнками, а й різними візерунками. Зараз дуже актуальні китайські ієрогліфи або візерунки-павутинки. Шорсткості і нерівності стіни можна використовувати на свою користь: зробити рисунок об'ємним повністю або частково. Такі малюнки виглядають більш цікаво і успішно приховують нерівності поверхності.Такім чином, можна легко експериментувати з дизайном вашого будинку. Знайомі всім шпалери поступово відходять на другий план, і не варто боятися нововведень.