Як лікувати мікроспорію. тридерм при микроспория.

Микроспория, відома як стригучий лишай - хвороба шкіри, викликана грибком Microsporum. Зараження цим грибком відбувається у випадках недотримання особистої гігієни, через тварин або побутовим шляхом, особливо при високій температурі і вологості повітря. Небезпека стригучого позбавляючи полягає у високій природній сприйнятливості людини до нього.
Інструкція
1
Лікувати мікроспорії потрібно під наглядом лікаря-дерматолога. Незначні ураження шкіри ви можете обробити протигрибковим препаратом. В якості такого рекомендується застосовувати вранці 5% настойку йоду, а перед сном будь-яку з мазей: 10% сірчану, 10% сірчано-Дегтярна, або сірчано-саліцилову в пропорції 10% -3%.
2
Два рази на день застосовуйте сучасні мазі: ціклопірокс, клотримазол, ізоконазол або бифоназол. Якщо уражені місця запалені, то лікар напевно призначить вам і препарати з додатковими гормонами - мікозолон або травокорт.
3
При ускладненні позбавляючи бактеріальними інфекціями лікувати мікроспорії потрібно з додаванням в список мазі "Тридерм".
4
Запущений стригучий лишай лікується препаратами, що містять димексид. Його можна приготувати самостійно на дистильованої воді: хінозол - 10 частин, саліцилова кислота - 10, димексид - 72, вода - 8 частин. Уражені ділянки протирайте розчином 2 рази на день до повного лікування.
5
Якщо микроспорией вражена голова, то необхідно застосування антибіотиків. Це може бути гризеофульвин у вигляді таблеток для дорослих або суспензії для дітей. Препарат рекомендується приймати по 3 рази щодня, під час їжі з будь-яким рослинним маслом для кращої розчинності. Курс лікування триває близько 2 місяців. Оскільки препарат має побічними діями, перед його застосуванням уважно прочитайте інструкцію.
6
Замість гризеофульвина застосовувати можна і інші антибіотики, такі, як тербінафін ("Ламізил"). Природно, комплексне лікування поряд з антибіотиками передбачає і зовнішні мазі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=U3TotqOd_vA
Зверніть увагу
При мікроспорії на шкірі з'являються округлої або овальної чіткої форми плями з облямівкою у вигляді кола та шелушащиеся всередині. На голові плями відрізняються тим, що волосся обламуються біля самого кореня, а що залишилися пеньки волосся покриваються спорами грибка, як чохлом.