Як намалювати мрію.

Щоб мрія здійснилася, її треба намалювати. Так кажуть психологи. Ні, не фарбами на папері. Картинку мрії треба намалювати в голові, в думках. Треба до останньої рисочки побачити свою мрію , і вона обов'язково здійсниться. Є кілька прийомів візуалізації і представлення в думках вашої мрії.
Інструкція
1
Уявляйте вашу мрію в теперішньому часі, як ніби вона вже виповнилася. Радійте її досягненню та виконання.
2
Ваша мрія завжди повинна світлої, доброї. Ніколи не мрійте про помсту, про обман, про те, щоб вам заздрили. Світлі думки народжують позитивний настрій і добре ставлення до життя. Посміхайтеся людям, і люди будуть посміхатися вам.
3
Малюючи свою мрію в уяві, не вживайте негативних частинок і слова «ні». Тільки позитивні, впевнені слова принесуть вам користь і приведуть до виконання вашої мрії.
4
Вірте в свої сили, навіть якщо у вас їх не залишилося. Ніколи не відмовляйтеся від своєї мрії. Мудрість життя полягає в тому, що мрії виконуються, коли ви цього не чекаєте.
5
Ваша мрія, ваша удача цілком і повністю залежить від вас, від вашого ставлення до життя. Ніхто і ніколи не принесе вам вашу мрію на блюдечку з блакитною облямівкою. Так буває тільки в казках, та ще в американських фільмах. На практиці завжди доводиться розраховувати тільки на себе. Тому вірте в свої сили, завжди вчіться і долайте труднощі. Дивіться на життя позитивно. Почуття гумору - велика річ, вона допомагає в багатьох життєвих ситуаціях. І пам'ятайте - дорогу осилить той, хто йде. Мрійте, малюйте ваші мрії в уяві, і вони неодмінно збудуться.