Як накачати верхню частину грудей.

Люди, що займаються фітнесом, приділяють багато уваги накачиванию м'язів грудей . Це пов'язано з тим, що тіло повинно бути розвинене пропорційно, тільки тоді воно буде виглядати красиво. У кожне тренування включайте комплекс вправ, спрямованих на розробку грудних м'язів.
Інструкція
1
Встаньте прямо, візьміть гантелю вагою не менше 1 кг, стисніть її в обох долонях. Зігніть руки в ліктях, направте їх точно вгору, гантелю заведіть за голову. З видихом випрямити руки і підніміть їх над головою, на вдиху знову зігніть. Повторіть вправу 30 разів, відпочиньте, потім виконайте ще 2 підходи.
2
Підніміть руки над головою, розгорніть долоні один до одного. На вдиху розведіть руки в сторони, з видихом поверніть їх у вихідне положення. Зробіть 3 підходи по 20 - 30 разів.
3
Витягніть руки перед собою. З вдихом розкрийте грудну клітку, розвівши руки в сторони. З видихом зведіть руки разом. Проробіть вправу 40 разів.
4
Тримаючи руки на рівні грудей , виконуйте наступну вправу. Схрещуйте передпліччя, виносячи то одну, то іншу руку зверху. Вправа нагадує рух «ножиці».
5
Підніміть руки вгору. Тримайте їх у цьому положенні 1 хвилину, потім на 10-15 градусів трохи посуньте руки вниз. Утримуйте позу ще 1 хвилину. Поступово зрушуючи руки до підлоги і затримуючи їх положення на вазі, зробіть 6-9 зсувів. Останнє положення рук повинно бути паралельно підлозі.
6
Зігніть руки в ліктях, гантелі помістіть на рівні плечей. На вдиху випрямляйте руки, опускаючи їх уздовж тіла, з видихом згинайте лікті. Повторіть вправу 30 разів, зробіть ще 2 підходи і інтервалами для відпочинку в 1 хвилину.
7
Опустіть руки вздовж тіла. З видихом зігніть праву руку в лікті і винесіть її перед собою, розташувавши паралельно підлозі. На вдиху опустіть руку вниз. З наступним видихом повторіть цей же рух лівою рукою. Комбінуйте навантаження по 15-30 разів кожною рукою.
8
Витягніть руки перед собою. Робіть пружні руху, переносячи руки на 45 градусів вгору і на 45 градусів вниз. Виконуйте вправу протягом 1 хвилини. Дайте собі відпочити 30-40 секунд і зробіть ще 2 підходи по 1 хвилині.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FuLmANFUyF4