Як підняти свою самооцінку і стати впевненіше.

Саме від рівня самооцінки залежить те чи інше рішення людини. Найчастіше самооцінка буває заниженою. Висока самооцінка допомагає людині повірити в свої сили, стати впевненим у собі, у своїх можливостях, а це вірний шлях до успіху. Підвищивши свою самооцінку , ви підвищите рівень свого життя.
Інструкція
1
Підвищення самооцінки - не так вже і швидкий процес. Всі варто робити поступово і в жодному разі не відступати, щоб досягти бажаного результату. В першу чергу слід припинити порівнювати себе з іншими людьми. Це не принесе ніякої користі, завжди знайдуться ті, у кого щось виходить краще або гірше, ніж у вас. Ця марна трата часу і нервів. Також варто перестати постійно себе дорікати або лаяти за щось. Дуже важко розвинути впевненість у собі, перебуваючи в постійній напрузі.
2
Начините з самого себе. Виглядати ви повинні бездоганно. Вранці приведіть себе в повний порядок, щоб протягом дня не відволікатися на свій зовнішній вигляд. Головне завдання полягає в тому, щоб ви рідше дивилися в дзеркало. Ваш зовнішній вигляд не повинен вас відволікати від внутрішньої роботи над собою. Ваша зовнішність повинна стати основою впевненості в собі.
3
Дуже уважно придивіться до свого оточення. Поруч з вами повинні знаходитися люди, що несуть позитивну енергетику. Якщо поруч з вами ті люди, які постійно пригнічують вас, ваші думки, ваші ідеї, то навряд чи ви зможете досягти успіху, будучи поряд з ними. Оточуючі повинні підтримувати вас, саме це дозволить вам підвищити самооцінку і повірити в свої сили.
4
Якщо люди просять вас про допомогу, то не варто відмовляти їм у цьому. Таким чином, ви відчуєте себе потрібним їм, а це дозволить вам повірити в свої сили. Будьте чуйні і доброзичливі до людей, тоді і вони дадуть відповідь вам тим же. Намагайтеся робити те, що дійсно вам подобається. Заняття нелюбом справою не додадуть вам сил і не додадуть впевненості в собі.