Як зшити самому боксерську грушу. Як зшити краплевидну грушу з брезенту.

Сьогодні, надивившись по телебаченню боїв знаменитих боксерів за чемпіонський пояс, хлопчаки з раннього віку хочуть бути схожим на цих сильних і спритних спортсменів. І, звичайно ж, звертаються до своїх батьків з проханням купити боксерську грушу або намагаються зшити її самі.
Вам знадобиться
  • Матеріал (дермантин або шкіра), тканина (нейлон або брезент), пісок (замінити пісок можна горохом або тирсою), поліетилен (бажано щільний), велика голка, товсті нитки, ножиці, мотузка, кріплення (щоб підвісити грушу до стелі ).
Інструкція
1
Для того щоб правильно зробити боксерську грушу , треба спочатку зрозуміти, як вона влаштована: два чохла (зовнішній, внутрішній), «начинка» з гороху, річкового піску або тирси, загорнута в щільний поліетилен.
2
Насамперед вам необхідно розкроїти і зшити два чохла потрібної форми (циліндр, еліпс). Матеріал для обох чохлів треба підбирати щільний і міцний. Для першого, зовнішнього, може підійти як шкіра, так і дермантин. А для другого, внутрішнього, - брезент або нейлон.
3
Потім берете заздалегідь приготовлену набивання для груші. Для нутрощів груші підійде горох, тирса або пісок. Всю цю масу кладете у великий мішок і щільно обгортають товстим поліетиленом. Всю приготовлену масу, обгорнути в поліетилен, занурюєте в чохол, який ви вже пошили з нейлону або брезенту.
4
Потім необхідно пришити петлі, на які ви будете підвішувати свою грушу . Вони пришиваються до мішка з брезенту, в який завантажили масу. Потім все це занурює в другій заздалегідь зшитий чохол з дермантина або шкіри. А наостанок зшийте або змотайте між собою перший і другий мішок.
Зверніть увагу
Ви повинні знати, що тирса набагато легше, ніж пісок або горох. Так що для справжньої боксерської груші найкраще застосувати саме пісок.
Корисна порада
Щоб не витрачати свої фінанси на тканину, пошукайте у себе вдома старий плащ або куртку. З цієї дрантя можна зшити внутрішній чохол. Уважно читайте інструкції, чітко виконуйте всі пункти, і тоді у вас все вийде.