Як визначити ступінь вогнестійкості будинку.

Щоб зберегти власне життя і здоров'я, необхідно завжди пам'ятати про техніку безпеки. Особливо це стосується вогненебезпечності житлових приміщень і будь-яких інших будівель, так як стихія вогню - стихія вкрай руйнівна, і необхідно знати всі заходи безпеки.
Інструкція
1
Дійте згідно нормам. Вогнестійкість будь-якої конструкції, у тому числі будівлі , слід визначати дослідним шляхом. Бажано перевірити ще раз всі кілька разів, оскільки від цього залежить життя людей. Для того щоб знати, як правильно визначити ступінь вогнестійкості будівлі , потрібно ознайомтеся з відповідними законами.
2
Зверніться до допомоги пожежників. Вони можуть провести експертизу по вогнестійкості . Важливо - прислухайтеся до думки фахівців і при необхідності (якщо все ж несправності виявляться) негайно їх виправте. Пожежні оцінюють ступінь вогненебезпечності і обов'язково вказують мінуси і недоліки споруджуваного будівлі . Обов'язково прислухайтеся до їхньої думки.
3
Дійте за планом. Існують встановлені правила будівництва будь-яких житлових і не житлових приміщень, виходячи з яких спочатку слід ескізно спланувати конструкції, в яких вже на цьому етапі вказується ступінь вогнестійкості . Для складання грамотного і чіткого плану будівництва зверніться до кількох архітекторам, щоб продумати все до дрібниць.
4
Перевірте виконану роботу: чи відповідає отримана система вогнестійкості тієї, яка вимагається. Наприклад, сталеві колони слід поміняти на залізобетонні. Всі вимоги та ДСТУ можна знайти у відповідній літературі, або звернувшись за допомогою до професіоналів, які допоможуть знайти оптимальне рішення.
5
Не забувайте про небезпеку. Навіть якщо будинок відповідає всім вимогам, пройшло неодноразові перевірки та тестування, не забувайте про те, що завжди є місце випадковості. Тому щороку, а краще навіть кожні півроку, викликайте фахівців для перевірки будівлі на вогненебезпечність. Краще попередьте несправність заздалегідь, ніж будете боротися з наслідками пожежі потім.