Як назвати сина в травні.

Народження дитини - довгоочікуване і незабутня подія в житті кожної родини. Вибір імені малюкові часто стає проблемою, оскільки варіантів безліч, а прийти до спільної думки складно. Непростим завданням стає пошук імені для сина , який народився в травні.
Вам знадобиться
  • дитина, яку треба назвати, фантазія
Інструкція
1
Запитайте у родичів. Не обов'язково у виборі імені відштовхуватися від місяця, в якому народжений дитина. Можливо, рідні запропонують ім'я, яке сподобається і вам. Тенденція називати малюка на честь предків поступово згасає, але непогано було б її відродити. Адже пам'ятати традиції - це дуже важливо, особливо у вік глобалізації, коли все забувається і стає лише фактом історії.
2
Дізнайтеся в день якого Святого народжений дитина, і на честь нього назвіть малюка. У нашому світі наявність ще одного Ангела-хранителя зайвій не буде. Тим більше не виникне проблем з хрещенням, адже часом імені, даного батьками, немає в Православному календарі, тому в дитини з'являється друге ім'я.
3
Назвіть на честь Дня Перемоги. Логічним і доречним буде назвати сина в честь дідів і прадідів, які воювали за мирне небо над головою. Але можна і по асоціації від латинського victoria - «перемога», назвати Віктором. Адже ім'я найчастіше несе в собі певну енергетику, отже, дитина буде переможцем в складних життєвих ситуаціях.
4
Пограйте в асоціації. Можна назвати Маєм, але це занадто банально. Спробуйте подумати, з чим у вас асоціюється травень, весна. Запишіть все на папері, а потім виберіть кілька імен, які на ваш погляд найбільш яскраво підходять під ці асоціації. Головне, уникати банальностей. Але й не забувайте, що дитині з ім'ям жити, так що відмовтеся від чогось сверхекзотіческого і неординарного.
5
Зверніть увагу на іменини. Практично кожне число - кілька імен, що допоможе у виборі. Тим більше, дитина буде крім дня народження відзначати ще й іменини. Але пам'ятайте про те, що, на думку психологів, діти, що народилися навесні, не мають бійцівських якостей, і це потрібно підкоригувати «жорстким» іменем.
Зверніть увагу
Православні чоловічі іменини в травні, як назвати дитину, яка народилася в травні, за церковним календарем імен - святцями (месяцеслову). 3 травня: Олександр; Анастасій; Афанасій; Ветран; Гавриїл; Григорій; Закхей; Іосаф; Стахий; Федір; Феотім; Хрисипп. 4 травня: Акутіон; Олександр; Аполлос; Денис; Діоскор; Дісідерій; Євтихій; Исаакий; Кіндрат (Кодрат; Кротат); Максиміан; Прокл (Прокул); Сократ; Сосса; Фауст (Фавст); Федір; Яків; Януарій.
Корисна порада
Як назвати дитину, якщо малюк народився в травні? Малюки, народжені в травні зазвичай дуже позитивні люди, щасливі і щасливі. Імена для хлопчиків, що народилися в травні: Віктор, Іван, Георгій, Олександр, Григорій, Федір, Марк, Кирило, Максим, Гнат, Гліб, Роман, Костянтин, Герман, Макар, Дмитро, Іраклій, Єгор, Юрій, Артем, Кондрат, Модест, Лаврентій. Імена для дівчаток, які народилися в травні: Олександра, Єлизавета, Марія, Глафіра, Тамара, Ірина, Муза, Клавдія, Христина, Камілла, Олена.