Як додати в Guitar Hero 3 свої пісні. музика для guitar hero 3.

Гра Guitar Hero буквально відразу після релізу придбала статус культової. І справа не тільки в тому, що будь-хто може відчути себе справжнім рок-ідолом навіть якщо в дитинстві ведмідь відтоптав вуха і пальці, які не можуть затиснути навіть самий простенький акорд. Тут головне зловити ритм і вчасно натискати кольорові клавіші на спеціальній ігровій гітарі. Незважаючи на те, що вибір пісень досить великий і різноманітний, кожен гравець хоча б раз да замислювався про те, щоб розширити його ще більше.
Вам знадобиться
  • - mp3 файл вашої пісні;
  • - ноти;
  • Файли:
  • - Guitar Hero 3 для PC
  • - GH3 PC editor
  • - Lame.exe
  • - MP3info
Інструкція
1
Додати свою пісню в Guitar Hero 3 досить просто, головне не використовувати при цьому файли з перемінним бітрейем і багатоканальні .ogg файли.Перед додаванням пісень в загальний список обов'язково зробіть резервну копію папки Aspyr в будь надійне місце.
2
Зайдіть в папку, де встановлена гра, звичайно це C:/Program Files/Aspyr/Guitar hero III/DATA/PAK і зробіть копії файлів qb.pab.xen і qb.pak.xen. Ці файли вам знадобляться в тому випадку, якщо ви захочете відновити колишні налаштування, достатньо буде лише скопіювати ці два файли назад у папку Data/PAK.
3
Встановлену Guitar Hero 3 пропатчити до v.1.1.
4
Скачайте і витягніть GH3 PC Editor в будь-яку папку. Далі скачайте Lame.exe і MP3info і витягніть обидва файли в тугіше папку, що і GH3 PC Editor.
5
Запустіть GH3 PC Editor через файл Songlist_editor.exe. У вікні, виберіть File -> Open. Програма сама вибере папку з GH3, натисніть ОК, після чого в лівому полі повинен з'явитися список з піснями.
6
В лівому нижньому куті натисніть кнопку insert song і у вікні напишіть назву пісні. Далі в поля Guitar Track, Song Track і Rhytm Track вставляйте файл вашої пісні в форматі MP3. У рядок Midi File додайте ваш .mid файл, і заповніть рядки Artist і Song name. Далі натискайте ok, а програма сама перетворює mp3 файл в формат GH3. Після чого ваша пісня повинна з'явитися в загальному списку.
7
Натисніть кнопку Edit Setlist і у вікні рядку Set List виберіть розділ Bonus Songs. А в рядку Songs Per Tier натисніть стрілку вгору, це збільшить кількість пісень. В самому кінці списку повинна з'явитися рядок Slowride, виберіть її.
8
В розділі Song цього ж вікна виберіть додану вами пісню і натисніть ОК, а потім File -> Save. Після чого вискочить попередження про те, що ви перезаписувати важливі файли. Натисніть OK.
9
Перезапустіть гру, далі зайдіть в меню Options-Cheats і два рази натисніть зелену кнопку. Далі натискайте Quickplay -> Bonus Songs і прокручуючи екран список до самого кінця. Ваша пісня повинна бути саме там. Виберіть її і грайте.
Зверніть увагу
Переважно використовувати файли MP3 128 kbps. Для цього будь-яку композицію в будь-якому форматі необхідно завантажити в будь-який звуковий редактор і зберегти її у форматі MP3 128kbps & 44.4khz.Перед тим, як починати завантаження вашої композиції переконайтеся, що Ви увійшли в систему як Admin.
Корисна порада
При завантаженні файлу, важливо не давати пісням занадто довгі назви.