Як знизити чутливість зубів.

Найпоширеніша причина чутливості зубів - витончення зубної емалі і оголення дентину, найтонші трубочки якого з'єднані з нервовими закінченнями. Крім того, зуби стають чутливими в результаті різних збоїв у роботі організму, а також при вагітності.
Інструкція
1
Сходіть на консультацію до лікаря-стоматолога. Він огляне ротову порожнину і призначить відповідне лікування. Сама недорога стоматологічна процедура, яка допомагає знизити чутливість зубів , - це покриття емалі спеціальним лаком. За необхідності її проводять від трьох до шести разів з перервами на два-три дні.
2
Можете записатися в стоматологічній клініці на процедуру реминерализации або герметизації чутливих зубів . Цей метод за короткий термін зможе позбавити вас від проблеми.
3
Ретельно стежте за гігієною порожнини рота, вчасно чистите зуби, щоб запобігти розмноженню бактерій, які виробляють послаблює зубну емаль кислоту.
4
Використання спеціальних паст з кальцієм і фтором також допоможе знизити чутливість зубів . При цьому відкриті отвори дентиновой канальців, через які відчувається біль, механічно закупорюються.
5
Частіше проводите полоскання рота водою з додаванням олії чайного дерева (в 0,5 склянки води розчиніть 3-5 крапель масла). Така процедура сприяє зміцненню зубної емалі, зубів , ясен, усуває неприємний запах, допомагає запобігти утворенню пародонтозу і карієсу.
6
Користуйтеся зубними щітками з м'якою щетиною.
7
Приймайте тільки теплу їжу. Уникайте різких переходів від холодних страв до гарячих, а також вживання кислої або занадто солодкої їжі. Це послаблює зубну емаль і сприяє утворенню мікротріщин на ній.
8
Для профілактики зайвої чутливості зубів частіше вживайте в їжу продукти, що містять кальцій, фтор і вітамін D (риба, молочні продукти, сир, горіхи, печінка).
9
В періоди загострень чутливості зубів (осінь і весна) будьте уважнішими до їх стану, не лінуйтеся дотримуватися вищенаведені рекомендації, тоді до стоматолога, можливо, зайвий раз йти не доведеться.