Як відкрити буфет.

Добре пообідати недалеко від свого офісу в наші дні є проблемою. В ресторан йти досить дорогувато. Ось тут на допомогу і приходить буфет . А раз є затребуваність, значить, є і прибуток. Тому сміливо відкривайте свій буфет , а як це зробити, ви і дізнаєтеся далі.
Інструкція
1
Продумайте концепцію вашого майбутнього буфет а.
2
Визначте майбутнє місце розташування свого буфет а. Це можуть бути різні організації, культурні місця, спортивні споруди. Можете організувати цілу мережу буфет ів і захопити всі ці місця розташування. Все залежить від вашого фінансового становища на момент створення бізнесу.
3
Знайти місце розташування - це одне, а от домовитися щодо оренди з господарем обраного місця - це зовсім інше. Сміливо займіться цим. Даний пункт теж багато в чому залежить від грошей, запропонованих орендарю. За хорошу суму мало хто відмовить вам.
4
Закупити потрібне обладнання. Це і СВЧ-печі, і холодильники, і тому подібні аксесуари. Не завадить, наприклад, автомат з кавою або чаєм.
5
Найміть потрібну кількість персоналу. Точно будуть потрібні продавець і прибиральник, по можливості можна запросити і офіціанта, якщо хочете зробити буфет без самообслуговування.
6
Зробіть оригінальний інтер'єр свого буфет а. Головне, щоб у ньому була якась та родзинка, завдяки якій людям приємніше було б ходити до вас, а не до найближчих конкурентам.
7
Якщо дозволяє приміщення, обов'язково поряд з буфет ом поставте столики зі стільцями, щоб відвідувачі могли посидіти прямо біля вашого закладу.
8
Організуйте зв'язок з потрібними потенційними постачальниками. Визначте цінову політику. Тут не забувайте, що народ йде в буфет завдяки швидкості приготування їжі і, звичайно ж, через низькі демократичних цін. Дотримуючись і виконуючи дані пункти, ви з високою ймовірність будете успішним підприємцем в даному виді бізнесу. Радуйте відвідувачів щодня своєю продукцією і обслуговуванням, це найголовніший запорука успіху.