Як лікувати ОРЗ при вагітності.

Природа захистила здоров'я зростаючого в утробі матері дитини плацентою - вона непроникна для більшості мікробів і вірусів. Але небезпечними для майбутнього малюка можуть бути симптоми, викликані інтоксикацією організму матері. Утруднене дихання при закладеному носі зменшує надходження кисню до плоду, а зниження апетиту у вагітної з ГРЗ зменшує кількість поживних речовин, необхідних для майбутньої дитини. Тому вагітним жінкам дуже важливо лікуватися при перших же ознаках ГРЗ.
Вам знадобиться
  • - слабкий розчин солі
  • - чай з малиною або липою
  • - парацетамол
  • - шавлія, ромашка, календула, евкаліпт
Інструкція
1
Переносити хвороба на ногах не рекомендується нікому, а тим більше вагітної. У цей період жінці потрібно дотримуватися спокій, щоб хвороба не прогресувала.
2
Обов'язково потрібно звернутися до лікаря, щоб він порадив необхідне лікування з урахуванням положення жінки. Медикаментозне лікування в період вагітності вкрай не бажано, особливо на її ранніх термінах. Обережно треба ставитися навіть до деяких народних засобів для лікування ГРЗ при вагітності .
3
Перше, що потрібно зробити вагітній жінці при симптомах ГРЗ, це пити якнайбільше рідини. Підійдуть чай з лимоном, негазована мінеральна вода, морси. Для очищення носа краще використовувати слабкий розчин солі у кип'яченій воді. Інші засоби проти нежиті можна застосовувати тільки за призначенням лікаря.
4
Вагітним ні в якому разі не можна приймати гарячі ванни і парити ноги!
5
Якщо є жар, то постійно потрібно контролювати температуру тіла. Температуру нижче 38 ° С збивати не потрібно, так як вона для плода не небезпечна, а для організму матері є захисною реакцією на інфекцію. Якщо ж температура вище 38 ° С, можна приймати Парацетамол. Знизити жар можна також, випивши чай з малиною або липою.
6
Аспірин категорично протипоказаний вагітним, так як на ранніх термінах може викликати патологію у розвитку плоду. Полегшить стан вагітної при високій температурі холодний компрес на лоб і обтирання тіла губкою, просоченою прохолодною водою.
7
ГРЗ зазвичай супроводжується кашлем, який небезпечний для вагітної жінки. При кашлі можна полоскати горло відварами трав або ж робити трав'яні інгаляції. Для цього підійдуть шавлія, ромашка, календула, евкаліпт. Лікувальні пастилки з ефірними маслами полегшать біль у горлі і нададуть протизапальну дію.
8
В період лікування ГРЗ при вагітності добре підвищать опірність організму вітаміни для вагітних. Якщо жінка ще не приймала такі вітаміни, то в боротьбі з інфекцією для цього настає дуже вдалий час.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=69Ysc2FQkPw