Як пережити своє звільнення.

Упродовж усього життя людина прагне до стабільності. З дитинства завойовує належне ставлення однолітків до себе. Намагається отримувати стабільно хороші оцінки в школі і в університеті. Увійшовши в доросле життя, прагне створити сім'ю, щоб мати постійні стосунки. І кожен шукає хорошу роботу, щоб мати стабільне матеріальне становище. Але як же бути, якщо цю стабільність порушує раптове звільнення ? Як пережити таке лихоліття?
Інструкція
1
Психологи прирівнюють звільнення з роботи за силою емоційної напруги розлученню або зраді. Дійсно, втрату роботи людина переживає досить важко. Опинившись в одночас безробітним, він занурюється в найсильнішу депресію. Вийти з такого стану може той, хто знає, як правильно повестися при звільненні.
2
Прийміть звістку про звільнення гідно. Кожен, кого коли-небудь звільняли, знає, наскільки сильно бажання в цей момент висловити начальнику в очі все те, що ти про нього думаєш і знаєш. Робити цього не варто, так як подібна поведінка неабияк зіпсує вашу репутацію і згодом буде важко знайти нову роботу. Щоб не зіпсувати відносини з колишнім начальством і колегами, потрібно постаратися стримати себе і уникнути скандала.Не піддавайтеся депресії. Звільнення здатне похитнути самооцінку людини. Не втрачайте впевненості в собі і не займайтеся «самоїдством». Причиною звільнення не завжди може бути ваш небесний не професіоналізм або некомпетентність.
3
Покажеться дещо дивним, але, залишившись без роботи, необхідно дотримуватися той же режим дня, який був при роботі. Тільки "робочий час" необхідно витрачати на спроби влаштуватися на нове место.Уйму що з'явився з звільнення м вільного часу витратьте на себе, на власне здоров'я. Ні в якому разі не йдіть на поводу емоцій і не топіть свою проблему в алкоголі.
Корисна порада
Звільнення варто приймати як знак долі, що символізує, що у вашому житті пора щось змінювати на краще і прагнути до нових висот.