Як лікувати лімфовузли в пахвах. Лімфовузли під пахвами.

Запалення лімфатичних вузлів в пахвах - досить неприємне захворювання. Воно характеризується збільшенням лімфатичних залоз до розміру горошини або більше, слабкістю, запамороченням, загальним нездужанням, головним болем, підвищенням температури тіла. Однак у більшості випадків лімфаденіт (таку назву носить дане захворювання в медицині) є супутнім ознакою інфікування людського організму вірусами.
Вам знадобиться
  • - трава ехінацея
  • - вітамін С
Інструкція
1
Щоб вилікувати запалені лімфовузли, потрібно, в першу чергу, вилікувати ту інфекцію, яка могла викликати запалення. Зазвичай джерело проблеми розташовується в безпосередній близькості до самого запалення лімфовузлів. Тому, помітивши у себе симптоми такого захворювання, першим ділом зверніться до лікаря для лікування інфекції.
2
Крім того, ви можете скористатися народними методами лікування лімфаденіту. Запалення допоможуть зняти різні збори трав і трав'яні настоянки. Прикладом чудового ліки для лікування може служити порошок з канадського желтокорня. Ця рослина має антисептичні властивості. Приймайте порошок желтокорня по 1/4-1/2 чайної ложки тричі на день.
3
Прекрасно лікує запалення лімфовузлів і трава ехінацея. Для лікування придбайте готову настойку ехінацеї. Накапати 10 крапель у склянку, а потім заповніть його на чверть водою або соком. Приймайте ліки 4 рази на день.
4
Гарною підмогою в боротьбі із захворюванням може бути прийом вітаміну С. Приймаючи цей вітамін, ви збільшите кількість лейкоцитів у крові і створите необхідні умови для їх протидії хвороботворним бактеріям. Для початку спробуйте приймати по 250 мг препарату 3 рази на день. Якщо помітних результатів немає, то дозування варто збільшити до 500 мг, а то й до 1000 мг за прийом. Вітамін С активно допомагає організму боротися з інфекціями, що призводить до зменшення запалення лімфовузлів.
5
Якщо лімфаденіт не проходить більше трьох тижнів, а видимих інфекцій в організмі немає, то не слід продовжувати лікування народними методами. В цьому випадку краще всього звернутися до фахівця, який визначить причину запалення і призначить необхідну терапію.