Як зробити сметану. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Сметана - це смачний і поживний кисломолочний продукт. Проводять її з вершків, сквашених за допомогою бактеріальної закваски. Виготовлення сметани в домашніх умовах - зовсім неважка справа. Ніжна, зовсім не кислий і дуже густа, домашня сметана набагато смачніше покупної. Вона добре засвоюється і містить багато живих молочнокислих бактерій, вітамінів і мінералів. Дуже корисна сметана дітям. Як і всі молочні продукти, вона містить велику кількість кальцію, необхідного для регенерації шкіри і зміцнення кісткової тканини. Хороша домашня сметана з варенням, сиром, млинцями, стравами російської кухні. Хочете спробувати смак справжньої сметани? Зробіть її самі!
Вам знадобиться
    • вершки
    • свіжа сметана для закваски
Інструкція
1
Підігріти вершки до температури 35-40 градусів.
2
Вилити вершки в підходящу посуд - наприклад, скляну банку, чисто вимиту і обшпарену окропом.
3
Додати в вершки свіжу сметану в якості закваски і перемішати. На склянку вершків - 2 столових ложки сметани. Ложка для перемішування повинна бути чиста, краще облити її киплячою водою.
4
Укутать банку з майбутньою сметаною в ковдру і поставити в тепле місце - наприклад, біля батареї на 7-8 годин, можна на ніч. Банку краще не чіпати - НЕ трясти, що не переставляти з місця на місце, не перемішувати сметану.
5
Поставити банку зі сметаною в холодильник на кілька годин для загустіння.
Зверніть увагу
Посуд для приготування сметани потрібно обшпарювати окропом, для того, щоб в сметані росли тільки молочнокислі бактерії з закваски. З цієї ж причини вершки краще брати стерилізовані або кип'ячені.
Корисна порада
Сметану можна робити в термосі або йогуртниці. Густота сметани залежить від жирності вершків: чим жирніше вершки, тим густіше виходить сметана. Замість сметани для закваски можна використовувати ряжанку або натуральний йогурт.