Як відзначити перший день народження малюка. меню на день народження дитини 1 рік.

Час летить дуже швидко, здавалося, тільки вчора мама з малюком виписалися з покоїв пологового будинку, а ось вже прийшов час відзначати перший день народження малюка . Напередодні радісної події батьки починають думати, як відзначити це свято, зробити його яскравим і незабутнім і не втомити при цьому дитину.
Інструкція
1
Щоб створити в квартирі урочисту святкову атмосферу і відзначити перший день народження малюка , прикрасьте кімнату, в якій плануєте влаштувати свято, кулями і гірляндами. Подбайте про те, щоб святкове оздоблення кімнати було безпечним для дитини. Можете зробити святковий плакат з фотографіями іменинника від народження до року по місяцях.
2
Запросіть друзів свого малюка , з якими він звик грати у дворі. Бажано, щоб запрошені вами діти були приблизно одного віку з вашою дитиною, оскільки дітям старшого віку буде нудно знаходитися в одній компанії з малюка ми.
3
Розділіть святкування на два дні: для бабусь і дідусів, і для дітей. Святкування дня народження в один день з товаришами і родичами для маленької дитини буде занадто стомлюючим, що позначиться на настрої маленького іменинника.
4
Плануйте початок торжества на денний час після денного сну дитини, щоб і ваш малюк, і запрошені діти набралися сил та святкували свято без сліз і капризів. Тривалість дитячого заходу плануйте від двох до трьох годин, такий час оптимально вписується в режим маленьких дітей.
5
Святковий стіл оформляйте з урахуванням потреб дитини: шлях в меню присутні страви, які можна пробувати дітям. Замовляючи святковий торт, подбайте про те, щоб їх було 2: один - для дорослих, другий - для дитячої компанії за індивідуальним рецептом, щоб діти теж могли насолодитися святом в повній мірі.
6
Продумайте святковий наряд для дитини. Будьте готові до невеликих сюрпризів у вигляді забрудненого костюма малюка .
7
Подбайте про музичному оформленні свята. Нехай це будуть улюблені пісеньки вашого крихти.