Як позбутися від кашлю при вагітності.

На жаль, організм вагітної жінки особливо схильний до простудних захворювань. І основна складність лікування полягає в тому, що більшість лікарських препаратів протипоказані майбутній мамі. На щастя, не медикаментозні способи боротьби із застудою, і зокрема з кашлем, не менш ефективні, ніж традиційне лікування.
Інструкція
1
Дієвим, і в той же час м'яким, способом лікування кашлю є інгаляції. Вони допомагають заспокоїти сухий кашель, який особливо болісний для вагітної жінки. Принадність методу полягає в його доступності і дешевизні. Ідеальним способом лікування буде використання інгалятора або небулайзера. Але при їх відсутності можна обійтися підручними засобами.
2
Відваріть картоплю, бажано з цибулею і часником. Подихайте гарячою парою над каструлею. Цей простий спосіб прекрасно пом'якшує кашель і сприяє виведенню в'язкого мокротиння. Крім інгаляцій картоплею можна дихати відварами різних трав. При сухому кашлі підійдуть шавлія, звіробій, чебрець, ромашка, а при вологому - череда, мати-й-мачуха, деревій і подорожник.
3
При інгаляціях в якості альтернативи травам можна використовувати ароматичні масла. Вони також не становлять загрози для вагітних. Капніть 2 краплі олії сосни, м'яти, евкаліпта або розмарину в чашку з гарячою водою і, накрившись рушником, вдихайте пар близько п'яти хвилин. Дія інгаляції триватиме ще близько години, тому рекомендується в цей час не при нимать їжу і не дихати холодним повітрям.
4
При підвищеній температурі тіла проведення парових інгаляцій небажано. Але ви можете нанести на носовичок краплю ароматичного масла і періодично вдихати його. Для цієї ж мети підійде бальзам "Зірочка", але не перестарайтеся! Для холодних інгаляцій потрібна сама малість бальзаму.
5
Рясне тепле пиття вкрай необхідно при лікуванні кашлю . Чай, молоко, трав'яний відвар або морс - неважливо, можете пити те, що любите. Головне, щоб добовий обсяг споживаної рідини був не менший двох літрів. Тепле молоко з додаванням "Боржомі" сприяє виведенню мокротиння. Аналогічним ефектом володіє молоко з медом, вершковим маслом і щіпкою соди.