Як вирощувати троянди будинку. Як виростити троянду в домашніх умовах.

Троянди , вирощені в домашніх умовах настільки ж прекрасні і красиві, як і рослини, які вирощували на відкритому грунті. У кімнатній культурі перевагу зазвичай віддають таким сортам як Мініатюрні, Флорибунда і Бенгальські. Вони менш вибагливі у догляді і чудово переносять обрізку. Даним кущах троянд можна спочатку надати необхідну форму, підтримуючи цю умову протягом декількох років. Розглянемо вирощування троянд в домашніх умовах на прикладі мініатюрних троянд.
Інструкція
1
Мініатюрні троянди є компактними карликові кущики висотою від 10 до 40 см. Цвіте даний вид троянд кілька разів за сезон і рясно, радуючи квітникарів невеликими квітками, 2,5-5 см. Даний вид чагарників дуже популярний в Європі, там вони з'явилися в 1800-1810гг. Для того щоб мініатюрні троянди чудово себе почували і розвивалися в домашніх умовах, за ними необхідний відповідний догляд.
2
Після того як ви придбали мініатюрну троянду в магазині обов'язково пересадите її у свіжий грунт і відповідний за розміром квітковий горщик.
3
Якщо ваша рослина перший раз зацвіло, не давайте бутона розкритися, обов'язково пріщіпніте його. Тільки після того як назріє перша нирка на стеблі, можна сміливо дати мініатюрної троянді зацвісти. Багато сортів троянд прищипують за сезон 3-4 рази, для мініатюрних троянд достатньо 2 разів, тоді ваша рослина буде радувати вас пишним і рясним цвітінням.
4
У літній період мініатюрні троянди можна переміщати на балкон чи лоджію, тільки не забувайте про своєчасні підгодівлі, поливах і розпушуванні.
5
Здоровий колір листя мініатюрних троянд - темно-зелений. Якщо ви помітили світло-жовті або бліді листочки, це ознака захворювання чагарнику, або порушення сприятливого режиму вирощування. Для реабілітації кімнатної троянди необхідно 2-3 підживлення мікроелементами і добривами (борна кислота, молібдену, марганцю, солі заліза). Єдине протипоказання до добрив мініатюрних троянд - хлор і аміачна селітра, цим ви можете погубити ваше рослина.
6
У літній період не забувайте про щоденне поливі рослини, а ось в зимовий період поливати достатньо 1 раз на тиждень, помірно. При поливі мініатюрної троянди стежте за тим, щоб не затопити кореневу систему, інакше відбудеться загнивання. У зимовий період дотримуйтеся поливу через піддон.
Зверніть увагу
Якщо слідувати правилам вирощування троянди, то через 2 роки у Вас буде повноцінний букет з троянд. Він буде цвісти і взимку і навесні. Розглянемо правила, яких потрібно дотримуватися при вирощуванні Троянд. 1.Летом в домашніх умовах - прохолодна кімната, балкон, терраcа. Обов'язково потрібен світло для утворення бутонів. (Використовуйте підвіконня). Якщо Ви вирішили вирощувати троянди в теплому приміщенні, то подбайте про вологість, обприскуйте троянди водою.
Корисна порада
Найголовнішим завданням, якщо ви хочете правильно вирощувати троянди в домашніх умовах, полягає в тому, щоб ваші троянди утворювали бутони в будь-який час року, а особливо в ті періоди, коли квітів дуже мало. Ось це найкраща земля для троянд і для їх домашнього вирощування. Шкода що троянди, як на вулиці, так і в кімнаті не мають захисту від шкідників і різних захворювань. Доводитися з цим усім справою боротися/Щоб не було попелиці, промивайте рослину розчином з мила.