Як прокидатися по будильнику.

Ранкове пробудження не завжди буває легким. Багато хто стикався з цією проблемою, коли ввечері заводили будильник, а вранці не чули, що він дзвонить, або ж прокидалися на частки секунди, вимикали його і знову лягали спати. За великим рахунком, це цілком нормальне явище, коли хочеться зайвий годинку поспати і просто не вставати. На завжди є причина, по якій зводиться цей самий будильник. Так що проспати просто неприпустимо!
Інструкція
1
Висипайтеся. Коли людина хронічно недосипає через недостатню кількість сну, його організм просто не встигає відпочити. Через це відбувається виснаження нервової системи. Іноді після прийому їжі організм просто переходить в стан вимушеного сну. І тоді для нього бажання господаря, тобто вас, стають абсолютно неважливими. Тому повноцінний сон є запорукою легкого підйому вранці.
2
Лягайте спати на голодний шлунок. Людський організм відчуває постійну потребу в енергії, яку витрачає на свою життєдіяльність. Так, на те, щоб перетравлювати їжу, ми витрачаємо близько 40% енергії і сил. Швидше за все, ви самі помічали сонливість після того, як добре поїсте. Для того щоб організм залишався більш бадьорим і зміг швидко прокинутися, необхідно лягати, скасувавши пізні прийоми їжі. Це допоможе набагато легше встати вранці.
3
«Отладьте» свій біологічний годинник. Наш організм з легкістю можна привчити до виконання одноманітних дій за звичкою. Постарайтеся засипати, і прокидатися в один і той же час. Якщо у вас вийде хоча б тиждень робити це за графіком, згодом ви будете завжди прокидатися в потрібний час.
4
Оберіть зручну позу для сну. Якщо засипати в незручній позі, то організм не зможе за відведений йому час повноцінно відпочити. Прокидатися, коли тіло не відпочило, затекло або просто болить, зовсім не хочеться. Таким чином, засипати потрібно в тій позі, в якій вам найбільш зручно і комфортно. Свідченням того, що ви правильно вибрали позу, може бути поза, в якій ви прокинетеся. Якщо вона така ж, якою ви засипали - це ваша.
5
Вибрати «індивідуальний будильник». Не секрет, що кожна людина реагує на властиві йому подразники по-різному. Когось може розбудити яскраве світло, хтось не переносить високих частот, а комусь заважає вібрація або холод. Таким чином, будильник потрібно вибирати за принципом: «Потрібно те, що вас найбільше дратує!»