Як навчити дитину любити книги.

З появою комп'ютерів діти стали читати менше книг. Якщо раніше книга вважалася найкращим подарунком, то зараз практично вся інформація приходить через інтернет. Проте практична цінність книги не знижується, тому важливо навчити дитину любити читання.
Інструкція
1
Щоб навчити малюка любити книги , самим батькам необхідно бути начитаними. Якщо в родині присутній домашня бібліотека і походи в книжковий магазин не рідкість, дитина з дитинства сприймає книгу, як необхідну річ. Маленькі діти хочуть бути схожими на батьків, вони повторюють рухи, емоції і навіть інтонацію голосу. Батьки є авторитетом для дітей, і така звичка батьків, як читання книг, впливає на світогляд малюка.
2
З раннього дитинства необхідно придбавати дитині розвиваючі книжки, щоб він поступово звикав до читання. Добре б читати з мамою щовечора перед сном.
3
Читайте книги навіть зовсім маленьким дітям. Не замінюйте цей процес переглядом мультфільмів. Пояснюйте дитині, що книги потрібно не тільки любити, але й берегти, тому рвати і малювати в них не можна.
4
Можна купувати книги , з якими дитина зможе «спілкуватися» і творчо виражати себе: розмальовки, книжки, навчальні малюванню, письма, рахунку. Так батьки поєднають розвага малюка з його розвитком.
5
Придбайте книгу казок, де кожна казка починається з великої красивої літери. Дитина швидко вивчить всі букви з цієї книжки непомітно для вас самих.
6
Коли в родині влаштовують літературні читання і разом з дитиною обговорюють прочитану книгу, навчити дитину любити книги не важко. Це буде доставляти малюкові задоволення і дарувати позитивні емоції.