Як лікувати утиск нерва.

Напевно кожному з нас знайоме відчуття болю в спині, яке з'являється після різкого повороту або підйому тяжкості. Саме цей стан і називається утиском нерва. Якщо не займатися його лікуванням, можуть виникнути дуже серйозні наслідки, аж до інвалідності і втрати рухової активності.
Інструкція
1
Помилка багатьох людей полягає тому, що вони намагаються лікуватися самостійно, без встановлення причини болю в спині. Утиск нерва має всього два шляхи лікування: консервативне і оперативне, але до останнього вдаються тільки в крайніх випадках.
2
При виникненні болів в спині обов'язково відвідайте лікаря. До встановлення діагнозу ні в якому разі не можна застосовувати прогрівання.
3
В тому випадку, якщо звернення до лікарів тимчасово неможливо, прийміть болезаспокійливий засіб, обмежте будь-які рухи і лежите на жорсткій поверхні, можна навіть без подушки.
4
Спеціаліст обов'язково призначить вам додаткові аналізи, які необхідно буде здати. Недотримання рекомендацій може стати фатальним для вашого здоров'я.
5
Традиційна медицина на сьогоднішній момент розробила досить програм вилікування і реабілітації хворих при обмеженні нерва. До них відносяться масаж, озонотерапія, фізіотерапія. Також існують комплекси спеціальних вправ, які спрямовані на розробку пошкодженої ділянки, при цьому, не пошкоджуючи його. Слід неухильно виконувати всі призначення лікаря, так як він підбирає їх індивідуально для досягнення максимального ефекту.
6
В тому випадку, якщо вам призначили якісь медикаментозні засоби, їх прийом повинен бути строго регулюватися і постійний.
7
Ущемление нерва викликає сильний больовий синдром, але постійно приймати знеболюючі теж не можна. Для полегшення стану слід лягти на жорстку поверхню, зігнути ноги в колінах і покласти їх на спинку стільця, що стоїть біля ліжка. При цьому краще обходитися без подушки під головою, але підкласти її під стегна.
Защемлення нерва - неприємний і болісний недугу, яка нагадує вам про себе різким болем і дискомфортом, а також порушенням функціонування відповідного м'яза або органу.
Інструкція
1
Якщо ви виявили у себе ознаки защемленого нерва, обов'язково покажіться лікаря-невролога, який зробить рентген і визначить, які причини утиску нерва, а потім пропише леченіе.До того, як ви прийдете до лікаря, виконайте нескладні процедури, які допоможуть впоратися з болем від защемленного нерва.
2
Прийміть анестетик (Кетанов) і постарайтеся максимально знерухомити. Викличте додому лікаря, ляжте на рівну жорстку поверхню і не рухайтеся.
3
Лікар, як правило, прописує в якості лікування фізіотерапію, вітаміни групи B і E, ультрафіолетове випромінювання і різні мазі, а також водолікування і лікувальні грязі в поєднанні з гімнастикою, ЛФК і масажем.
4
Крім лікарських рекомендацій скористайтеся народними засобами лікування защемлення. Настоюйте в 200 мл горілки лаврове листя протягом трьох діб. Втирайте настойку в защемлення область регулярно, і ефект буде незабаром помітний.
5
Зробіть корж зі склянки борошна і меду. Покладіть її на ніч на хворе місце і закутайте рушником.
6
Розчиніть в склянці спирту десять таблеток анальгіну і влийте туди флакон йоду. Дотримуйтеся вимог ліки три дні і втирайте отриманий склад в потрібну область тіла. Втирайте в защемлення місце мазі з хвойної живиці і приймайте зігріваючі ванни.
7
Пихтовое масло і валеріана можуть також стати помічниками в лікуванні защемлення - змішайте їх і втирайте склад, що вийшов в шкіру.
8
Промитий селера подрібніть в кухонному комбайні або в м'ясорубці, зберіть сік і пийте по 2 ложки перед їжею. Залишки м'якоті селери прикладайте до хворого місця на годину у вигляді компресів.
Зверніть увагу
Як лікувати защемлення нерва. Засоби для зовнішнього застосування. При лікуванні защемлення нерва будь-якими способами, насамперед, потрібно покласти потерпілого в те положення, в якому він найменше буде відчувати біль і обмежити, по можливості, активні і пасивні руху потерпілого.
Корисна порада
Це тиск порушує функції нерва, викликає біль, поколювання, оніміння або слабкість. Защемлення нерва може розвинутися в декількох частинах тіла. Наприклад, зміщення дисків в попереку може викликати защемлення корешкового нерва, і, як наслідок, біль, яка віддається в ногу (ішіас). Найбільш часто спостерігаються такі симптоми защемлення нерва: Оніміння або зниження чутливості в області защемленного нерва