Як вилікувати закладеність вух. вуха закладені Як вилікувати.

Багато доктора справедливо вважають, що людина найважче переносить зубну і вушну біль. Дійсно, подібні проблеми вкрай негативно позначаються на загальному самопочутті. Найчастіше пацієнти скаржаться на закладеність вух.
Вам знадобиться
  • - перекис водню
  • - мигдальне масло
Інструкція
1
Щоб вилікувати закладеність вух, зверніться за консультацією до лікаря. Причин закладання може бути декілька, найпростіша з них - скупчення вушної сірки. В цьому випадку ЛОР просто промиє вам вуха. Процедура займає кілька хвилин і проходить абсолютно безболісно.
2
Ні в якому разі не займайтеся самолікуванням! Причина закладеності вух може бути ознакою отиту. У такій ситуації лікувати потрібно не закладеність, а зухвалу її хвороба. Якщо ж ви впевнені, що закладання вуха не є причиною серйозного захворювання, а відвідати лікаря не представляється можливим, зверніться до народних засобів і порад.
3
Дотримуйтеся дієти. Робіть наголос на такі продукти як морква, яблука, редис і подібні їм. Їжте їх у сирому вигляді, так як ретельне пережовування твердої їжі руйнує скупчилася в вухах сірку.
4
Приймайте гарячий душ, ванну або відвідуйте сауну. Пар допоможе зруйнувати сірку, яка є причиною закладеності вуха.
5
Не використовуйте гострі предмети для вирішення проблеми з видаленням вушної сірки, оскільки ймовірно пошкодження барабанної перетинки.
6
Капните в закладене вухо кілька крапель перекису водню, і ви побачите, як булькаючої сірка почне звільняти орган слуху.
7
Якщо закладання вух викликано перепадами тиску, то позіхайте якомога ширше і часто ковтайте слину. Це допоможе вилікувати закладеність вух.
8
Візьміть мигдальне масло і капнете в закладене вухо близько 5 крапель, після чого щільно закрийте ватою вушне отвір. Цей спосіб допоможе в розм'якшення сірки, яку після процедури видаліть за допомогою спеціальних паличок і теплої води.
9
І наостанок найпростіший спосіб позбавлення закладеності вух: затисніть ніздрі рукою, подихайте хвилину ротом, а потім, закривши рот, видихніть. Так, відчуття в голові будуть неприємні, зате відчуття закладеності вух зникне.
Зверніть увагу
В деяких випадках причиною закладеності вух є перенесений отит. На барабанній перетинці залишаються спайки і рубці, які значно знижують її рухливість. Таким чином, тиск в порожнині середнього вуха вирівнюється з великими труднощами. Закладеність вуха при ураженні нерва. Порушення слуху також посприяє тому, що буде закладено вухо.
Корисна порада
Заложенность вуха. Причиною гострого тубоотіта є інфекція з верхніх дихальних шляхів, яка поширюється в слухову трубу і барабанну порожнину. Інфікування труби найчастіше відбувається при гострому респіраторному вірусному захворюванні, грипі, а у дітей - при скарлатині, кору, кашлюку, дифтерії та інших інфекціях, що супроводжуються катаром верхніх дихальних шляхів.