Як відростити свої натуральні волосся.

Красиві довгі волосся природного відтінку - безперечне прикраса багатьох жінок. Саме тому пані досить часто вдаються до вирішення відростити волосся натурального відтінку, навіть якщо експериментували зі своїм іміджем і різними відтінками волосся досить багато. Звичайно, відростити свої натуральні волосся - це задача явно не з простих. Але не буває нічого неможливого.
Інструкція
1
Отже, почати потрібно з того, щоб перефарбувати ваші пофарбовані волосся в колір, максимально нагадує натуральний. Це очевидно важливо для того, щоб відростають коріння були не так помітні, і вирівнювати колір під час тривалого відрощування можна було виключно за допомогою різних відтінків шампунів і бальзамів.
2
Якщо ви блондинка, у вас меліровані або прояснені волосся , то із завданням справитися досить легко: вирушайте в салон і підбирайте разом з майстром колір, який максимально відповідає вашому натуральному відтінку. Врахуйте, що прояснені волосся мають досить-таки пухку і пористу структуру, а значить фарбувальний пігмент з них буде вимиватися в кілька разів швидше. Тому вам цілком дозволено забарвити волосся на півтону-тон темніше того, який ви хочете отримати - за кілька раз миття голови відтінок стане світліше.
3
З волоссям, пофарбованими в темний колір, справи йдуть трохи складніше, так як вивести стійкий пігмент з волосся - завдання не з легких. Постарайтеся знайти салони, де використовують змиваючі суміші для волосся без аміаку, інакше ви можете серйозно пошкодити свої волосся . Остерігайтеся салонів, де вам запропонують кілька разів освітлити волосся - це надзвичайно небезпечно. Не бійтеся розпитувати майстрів про використовувані марки і склад засобів.
4
Пострижіть волосся . Звичайно, зовсім необов'язково стригтися під хлопчика, але позбувшись посічених і слабких кінчиків, ви вб'єте відразу двох зайців: прискорите їх зростання, так як регулярне підстригання надає волоссю сили, а також зменшите забарвлену частину на довжині волосся.
5
Всіляко харчуйте ваші волосся , стимулюйте їх зростання за допомогою правильного догляду та стимулюючих масок і складів. Вкрай корисно втирати в коріння волосся реп'яхову і касторове масла, а також перцеву настоянку, змішану з будь-яким з рослинних масел. Приймайте вітаміни з високим вмістом вітамінів B, фолієвою кислотою і стежте за тим, щоб у раціоні було достатньо кальцію - ваші волосся відросте достатньо швидко і знайдуть красивий і натуральний колір. Чим не краща прикраса?