Як давати сумамед дитині. у дитини вага 24 кг Як давати сумамед.

Сумамед - це антибактеріальний препарат широкого спектру дії. Він ефективно бореться з хворобами ЛОР-органів і сечостатевої сфери, із захворюваннями дихальних шляхів, із запаленнями шкіри і суглобів, а також з важкими комбінованими інфекціями. Його перевага полягає в тому, що він приймається лише раз на день, а це дуже зручно, особливо для маленьких дітей, яких складно вмовити випити ліки.
Інструкція
1
У педіатричній практиці ліки може використовуватися, коли вага дитини наблизиться до 10 кг. В середньому це відбувається в рік, але великі діти досягають цієї позначки раніше. Малюкам більше підійде сумамед в суспензії, дітям постарше краще таблетки.
2
Для того щоб приготувати суспензію, потрібно додати у флакон з порошком кип'ячену, а краще дистильовану, воду. Для дотримання точності розведення, краще використовувати шприц. У флакон, що містить 400 мг діючої речовини (або 17 г порошку), наливають 12 мг води. Після чого пухирець як слід збовтують для того, щоб препарат повністю розчинився. При дотриманні інструкції повинно вийти 23 мл ліки, а цього достатньо для курсу лікування дитини вагою до 13 кг. У 5 мл (мірна ложка) суспензії міститься 100 мг діючої речовини.
3
Дозування препарату розраховують, виходячи з ваги малюка. При інфекціях нижніх і верхніх дихальних шляхів педіатри призначають по 10 мг/кг, тобто дитині, який важить 10 кг, потрібно буде випити одну мірну ложку ліки. Для остаточного одужання препарат приймають протягом 3 днів, але його дія продовжується ще протягом кількох діб.
4
Крупним дітям рекомендований прийом сумамеда-форте. Принцип приготування суспензії залишається тим же, міняються лише пропорції. У пухирець, що містить 800 мг діючої речовини, додають 12 мл води. А у флакон з 1200 мг препарату - 18 мл. В обох випадках в мірній ложці міститиметься 200 мг ліки, відмінності будуть лише в кількості отриманої суспензії.
5
Дітям, які важать від 12,5 кг, можна використовувати замість суспензії таблетки 125 мг. Але цей варіант підійде лише тим малюкам, які зможуть їх проковтнути. Якщо ви не впевнені, що ваша дитина з цим впорається, краще запропонуйте йому рідку форму ліки.
6
Суспензію приймають один раз на день через дві години після їжі або за годину до неї. Таблетку можна прийняти в будь-який час доби, на ефективності лікування це ніяк не відіб'ється.