Як підписувати титульний лист.

Наполеглива праця над контрольною, курсовою чи дипломною роботою нарешті завершений. Але перш ніж розслабитися і відкласти клавіатуру і підручники, належить зробити останній ривок - оформити титульний лист .
Вам знадобиться
  • комп'ютер
Інструкція
1
Ми наводимо найбільш поширені правила оформлення титульного лист а. Але в кожному конкретному випадку вимоги можуть змінюватися, так що поцікавтеся у вашому навчальному закладі, як саме в ньому прийнято оформляти здаються роботи.
2
Насамперед виберіть гарнітуру - це повинен бути Times New Roman. Кегль і накреслення змінюється, тому ми будемо обумовлювати ці параметри окремо.
3
На першому рядку набирається повна назва навчального закладу. Увімкніть вирівнювання по ширині, поставте 14 кегль. Оскільки офіційні найменування дуже об'ємні, їх пишуть в кілька рядків. На першому вказують тип установи, наприклад «Державна освітня установа», на другій - ту частину назви закладу, в якому вказується на тип даваемого там освіти, приміром, «вищої професійної освіти» (цей рядок набирається з малої літери, бо це не початок, а продовження фрази).
4
На наступному рядку набирається безпосередньо назва вузу/коледжу/школи - з великої літери і в лапках. Після цього зробіть подвійний відступ вниз.
5
Зберігаючи вирівнювання по ширині, напишіть (якщо є) підрозділ навчального закладу, тобто вкажіть факультет, кафедру, код та найменування напряму підготовки. Кожен з цих пунктів знаходяться на окремому рядку.
6
Чотири рази натисніть на клавішу Enter і включіть Caps Lock, виберіть 16 кегль і напівжирне накреслення. Виставивши вирівнювання по ширині сторінки, надрукуйте найменування типу вашої роботи - контрольна, курсова, дипломна і т.д. Зробіть один відступ вниз.
7
Вимкніть Caps Lock. Напівжирний шрифт тут також не потрібен, а розмір букв повинен дорівнювати 14 пунктам. Наберіть «на тему», поставте двокрапку і в лапках з великої літери напишіть назву вашої роботи. Крапка після назви ні в якому разі не ставиться.
8
У нижній частині сторінки роботу підписують. Для цього зробіть два-три відступу вниз від назви (відстань має бути таке, щоб цей блок інформації не «причеп» до нижнього краю лист а, але й не знаходився дуже близько до назви теми). Залишивши вирівнювання по ширині і 14 кегль, напишіть «учень» або «студент» (або, відповідно, «учениця»/«студентка»), напишіть свої ініціали та прізвище, на наступному рядку, якщо необхідно, вкажіть групу або клас. З нового рядка після слова «викладач» або «керівник» уявіть і його, назвавши, якщо є, його вчений ступінь або звання (вони повинні бути перед ініціалами).
9
Далі в лівій частині сторінки в лапках пишеться число, літерами - назва місяця, також вказується рік.
10
У самому низу лист а по центру одним рядком розташовуються назва міста та рік.