Як заколоти волосся середньої довжини. Як заколювати волосся зажимом.

За допомогою звичайної шпильки можна зробити об'ємну і акуратну зачіску для волосся середньої довжини . Зробити це просто навіть в домашніх умовах. До того ж, на її створення не знадобиться багато часу. Таке укладання виглядає романтично і ненав'язливо.
Вам знадобиться
  • красива шпилька,
  • фен,
  • затискачі для волосся,
  • кругла щітка для укладання волосся,
  • засіб для фіксації.
Інструкція
1
Волосся попередньо потрібно вимити (зовсім не зайвою буде освіжаюча живильна маска для волосся), а потім трохи просушити феном. Мокрі пасма не повинні обтяжувати зачіску і тягнути вниз локони. Після цього потрібно нанести укладань. Розділіть ваше волосся на кілька зон: верхню і нижню потиличну, скроневі, тім'яну. Кожну з них краще закріпити зажимами.
2
За допомогою фена і круглої щітки починайте робити укладку кожного пасма. Починати потрібно з потиличної зони голови. Дуже важливо те, що робити це потрібно проти росту волосся. Щітку краще розташовувати безпосередньо біля коріння волосся. Рухатися потрібно від коренів до кінчиків, піднімаючи пасмо вгору. Цей прийом допоможе надати додатковий обсяг вашому волоссю. Крім того, біля коріння вони стануть трохи більш пишними.
3
Потім переходьте до наступних пасмам. Проробляйте з кожною з них дії, описані в другому кроці. При цьому бажано дотримуватися якусь послідовність в укладанні: спочатку нижня потилична частина, потім верхня, скронева і тім'яна зона.
4
Після того, як всі пасма будуть оброблені феном, потрібно буде дати волоссю охолонути. В іншому випадку всі ваші старання можуть стати марними. Дії з остиглими волоссям дозволяють відмінно зберігати форму зачіски. Трохи начешіть волосся. Після пригладьте їх щіткою.
5
Зберіть разом кілька пасом з боків, а так само з потиличної частини голови. Візьміть красиву заколку і закріпіть їх на потилиці. Якщо ви використовуєте в роботі зажим, то краще спочатку скрутити волосся, і тільки після цього заколоти. Зачіска готова!
Корисна порада
Якщо у вас тонке волосся, то це відмінний варіант зачіски для збільшення об'єму. Зачіска підходить для волосся середньої довжини.