Як відкрити загальний доступ до файлів.

Якщо вам потрібно розширити доступ до комп'ютера, то ви створюєте кілька облікових записів, будучи при цьому адміністратором, і встановлюєте до деяких файлам обмежений доступ . Але якщо ви захочете, щоб до ваших файлам мав доступ хтось ще, то ви ставите питанням про те, як це зробити. Здійснити таку операцію досить просто, для цього достатньо слідувати покрокової інструкції.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер
Інструкція
1
Завантажте комп'ютер і натисніть кнопку «Пуск». Тепер виберіть пункт «Мій комп'ютер» і знайдіть папку або диск, до яких необхідно відкрити загальний доступ . Далі необхідно клацнути на диск або папку правою кнопкою миші і вибрати команду «Загальний доступ і безпека». Потім на вкладці «Доступ» ви повинні встановити прапорець «Відкрити спільний доступ до цієї папки».
2
Тепер для зміни імені загальної папки або диска введіть будь-яке нове ім'я в поле «Загальний ресурс» (коли буде відкритий доступ , інші користувачі будуть бачити саме це ім'я). Фактичне ім'я папки або диска не змінюється. Далі введіть опис загальної папки або диска в полі «Примітка».
3
Для того щоб обмежити число користувачів, що одночасно підключених до загальної папки або диска, у групі «Граничне число користувачів» виберіть вкладку «не більше» і введіть потрібне число користувачів. Тепер для того щоб встановити дозволи для спільної папки або диска, натисніть кнопку «Дозволи».
4
Для виконання саме цієї дії вам необхідно увійти в систему за допомогою облікового запису члена однієї з наступних груп: Адміністратори, Оператори сервера або це можуть бути Досвідчені користувачі. І тепер натисніть кнопку «ОК». Після виконання зазначених вище налаштувань натисніть кнопку «Пуск» і виберіть пункт «Мережеве оточення». Ви побачите комп'ютери у своїй домашній локальній мережі. У будь-який момент ви зможете додати користувачів для доступ а до файлам і папок, а також і видалити. Якщо вам потрібно буде додати нові файли для загального користування, таким же способом зробите операції, і вони автоматично будуть доступ ни тільки тим групам користувачів, які ви обрали. В цілому можна сказати, що відкрити загальний доступ дуже просто, важливо виконувати всі дії послідовно.