Як сделать.mp3.

Раніше музику слухали на пластинках - спершу патефонних, потім більш досконалих магнітофонних. Далі настав століття аудіокасет, потім - дисків. Зараз найчастіше музику, та й взагалі будь-яку аудіозапис, програють на комп'ютерах і ноутбуках, в телефонах, в mp3-плеєрах. І найбільш поширений формат файлів, призначених для прослуховування - .mp3. А що робити тим, у кого зібрана величезна колекція музики на CD, а слухати її на вже тепер «громіздкому» CD-плеєрі не хочеться? Ну, звичайно ж - перевести аудіо-формат в формат .mp3.
Інструкція
1
Для того щоб отримати .mp3-файл, виберіть програму-кодировщик. Так називаються спеціальні програми, які дозволяють з ліцензійних форматів отримати один невеликий стиснений файл, відео або аудіо. Одна з найбільш поширених програм - Exact Audio Copy (EAC), спеціальний екстрактор під операційну систему Windows. Програма невелика, дозволяє при перекодуванні уникнути великої кількості помилок, досить проста в управлінні. Завантажте програму на комп'ютер.
2
Завантажте також спеціальний кодер для .mp3-формату - LAME. Ця програма дозволить вам одночасно зі зчитуванням файлів з CD-диска перекодувати їх в .mp3. Поставте LAME в одну папку з програмою EAC. Зв'яжіть обидві програми, вказавши шлях до LAME в налаштуваннях EAC.
3
Тепер вставте диск в CD-привід, дочекайтеся, поки він завантажиться і відкривайте вміст в EAC. Виберіть ті записи, які ви хочете перекодувати. Потім у пункті меню Action виберіть дію «стиснення» і тип - .mp3-формат. Натисніть OK - програма почне копіювати треки з CD-диска, одночасно кодуючи їх в .mp3. Не забудьте попередньо вибрати папку, в яку EAC помістить перекодувати файли, а то потім доведеться шукати їх по всьому жорсткому диску.
4
Якщо програма в процесі перекодування видала які-небудь помилки (ви побачите їх у діалоговому віконці програми з написом Read Error або Sync Error), значить, стався збій у запису або кодуванні файлів. Не турбуйтеся - всю інформацію про помилки з точним зазначенням їх місцезнаходження ви побачите в спеціальному журналі після закінчення процесу вилучення.
5
Якщо ви хочете перекодувати в будь-які інші формати, просто поміняйте налаштування програми і знову запустіть процес стиснення.