Як лікувати тривогу. аутотренінги стимулюють роботу мозку.

Тривога час від часу буває у кожного кожному людини - люди істоти емоційні. Але на тлі перенесених стресів або хронічної втоми, тривога часом переростає в необґрунтоване панічний стан. І це є першим сигналом можливого нервового захворювання.
Інструкція
1
У першу чергу вам необхідно звернутися до невропатолога. Пам'ятайте, чим швидше ви це зробите, тим успішніше буде лікування. Не вважайте, що, пропив заспокійливі препарати, ви самостійно впораєтеся з хворобою. У лікуванні тривожного синдрому необхідний комплексний підхід. Крім того, тривожні розлади проявляються різними симптомами і серед них не тільки панічний стан і очікування катастрофи. Досить часто нервове захворювання супроводжується нудотою, болями в шлунку, запамороченнями.
2
Одним з ключових моментів лікування тривожного синдрому є психотерапія. Заняття проводяться як групові, так і індивідуальні і включають в себе аутотренінг, дихальну гімнастику і навчання спокійному відношенню до нав'язливих думок. Спробуйте будинку будете зайнятися медитацією, вона якісно впливає на роботу нервової системи, допоможе вам розслаблятися і вже точно не принесе шкоди.
3
У комплексі з психотерапією в обов'язковому порядку пройдіть медикаментозне лікування. Існує кілька груп ліків, показаних при тривожному синдромі. Це бензодіазепіновие препарати, небензодіазепіновие анксіолитики, антидепресанти, нейролептики. Не захоплюйтеся самолікуванням. Тільки фахівець грамотно складе для вас підходяще комплексне лікування.
4
Позитивний вплив мають препарати, що стимулюють роботу головного мозку і покращують його кровопостачання. Пропийте курс піроцетама або пантогама.
5
При прийомі лікарських засобів спрямованих на лікування тривожного синдрому відмовтеся хоча б на цей час від кави, алкоголю і сигарет, оскільки вони посилюють симптоми захворювання.
6
В якості профілактичних, зміцнювальних і заспокійливих засобів можна пропити настоянку пустирника або чай з календули, материнки і пижма в пропорціях 1: 1: 1. Добре впливає на нервову систему меліса і м'ята.
Зверніть увагу
Не тягніть з початком лікування. Запущені форми тривожних розладів часто призводять до розвитку виразкової хвороби, гіпертонії і інших захворювань внутрішніх органів.
Тривога може виникнути на тлі нервового виснаження, викликаного гострим або хронічним стресом або бути симптомом патологічних захворювань центральної нервової системи, головного мозку, серцево-судинної системи. При наявності патології лікування призначає лікар після проведеного медичного обстеження.
Вам знадобиться
  • - седативні препарати.
Інструкція
1
Якщо ви випробували гостре потрясіння або перебуваєте в стані хронічного стресу, присутність тривожності буде незмінно супроводжувати вас. Щоб цього позбутися, спробуйте спокійно сприймати ситуацію, що склалася. Приймайте легкі седативні препарати рослинного походження.
2
Справитися з тривогою і стресом вам допоможе екстракт або настій валеріани, меліси, пустирника, материнки, м'яти перцевої, хмелю. В аптечній мережі продається величезна кількість препаратів на основі рослинної сировини, які відпускаються без рецепта лікаря та ефективно справляються з тривожністю , безсонням, дратівливістю, підвищеною емоційністю, лабільністю настрою і іншими симптомами, які неминуче супроводжують хронічний стрес.
3
Якщо легкі седативні препарати не допомагають вам перемогти тривожність, зверніться до лікаря. Вам проведуть повне медичне обстеження, на підставі результатів призначать відповідне лікування.
4
При тривожності, викликаної патологією серцево-судинної системи, будуть призначені фармацевтичні засоби, що регулюють тиск, інші необхідні лікарські засоби, залежно від поставленого діагнозу.
5
Тривожність, обумовлену порушеннями роботи головного мозку, психічними, нервовими розладами лікують за допомогою натрапив, антидепресантів, нейролептиків, транквілізаторів.
6
Тільки лікар може підібрати необхідні вам препарати, дозу, кратність і час прийому. Самостійне використання психотропних засобів не рекомендується. До того ж, дані препарати відпускаються з аптечної мережі тільки за рецептом лікаря з його особистою печаткою. Виписують фармацевтичні засоби на спеціальному бланку з гербовою печаткою медичної установи.