Як налаштувати чіткість веб-камери. програма для чіткості веб камери.

Веб-камера на комп'ютері потрібна для більш комфортного спілкування. Ви можете спостерігати свого співрозмовника, з яким спілкуєтеся по Skype. Крім того, web-камера дозволяє робити знімки. Коли така новинка тільки встановлена на комп'ютер, потрібно виконати ряд налаштувань, щоб зображення виходило хорошої якості.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, веб-камера, програма Fly DS
Інструкція
1
Різкість на камері можете спробувати налаштувати вручну. Для цього на самій камері знайдіть маленьку кнопку біля вічка. Покрутіть в різні боки. З її допомогою налаштуйте фокус. Такий варіант настройки можливий у тому випадку, якщо камера не автоматичне. Якщо це не допомагає, тоді спробуйте перевстановити драйвера на камеру. Там вам буде запропоновано навести різкість, чіткість і навіть колірний баланс. Коли спілкуєтеся по скайпу, зайдіть в настройки програми. Запустіть її, і виберіть у переліку «Інструменти» і «Налаштування відео».
2
Скачайте і встановіть програму Fly DS. Вона призначається для перегляду телебачення з тюнера і здійснює роботу з веб-камерою. Запустіть програму. Вкажіть джерело вашого відеосигналу. Зайдіть в налаштування програми і встановіть параметри зображення. Для цього вам знадобиться розділ «Capture». Тут виставляйте ті значення, які допоможуть переглядати відео.
3
Веб-камера стане добре працювати, якщо встановити ще паралельно програму WebCam Monitor. Запустіть її, і перед вами відкриється вікно, де серед списку можете вибрати потрібний розділ для роботи. Для того щоб налаштувати чіткість зображення веб- камери , скористайтеся віртуальним джойстиком. Переміщаючи його за допомогою мишки, ви підбираєте відтінок, різкість, контрастність. Зображення стане якіснішим. Аналогічно можете налаштувати звук.
4
Дозволяє краще працювати з веб-камерою і програма Cyberlink YouCam. Встановіть її на комп'ютер. Налаштувати чіткість та інші характеристики на камері можете з розділом «TrueTheater». Ця технологія робить зображення чітким, барвистим і ефектним. Дана програма багатофункціональна. Зайдіть в «Налаштування» і введіть ті параметри, які забезпечать вам нормальну роботу камери .