Як подякувати людини. Як приємно віддячити людини словами.

Уміння проявляти вдячність не тільки цінне саме по собі - воно завжди повертається подвійно. Тому недостатньо тільки розуміти, що людина вам допоміг, і відчувати до нього вдячність, важливо цю розчуленість передати йому.
Інструкція
1
Сказати спасибі можна різними шляхами, але головне вміти тонко відчувати нюанси.Еслі ви хочете подякувати за подарунок, то пам'ятайте, що не можна приймати подарунок з байдужим обличчям, цим ви можете дати людині відчуття, що його подарунок вам не сподобався. Ні в якому разі не говорити: «Що ви, не варто було», «Ну навіщо ви себе утруждали», «Спасибі, але це ж зайве». Повірте, якщо людина зробила вам подарунок, значить, він не вважає, що витратив свій час, гроші даремно. Цінуйте це.
2
Будьте щирі. Якщо ваші почуття справжні, люди завжди це правильно зрозуміють, коли ви підходите до людини з чистим серцем, він це зрозуміє. Саме тому варто відкинути свої сорому і зайві переживання. Боятися тут нічого.
3
Намагайтеся чітко висловлювати своє почуття вдячності. Коли ви говорите слова вдячності, вимовляєте їх чітко і досить голосно, щоб той, кого ви дякуєте, виразно розчув ваше спасибі.
4
Будьте уважні до того, з ким говорите. Не варто говорити спасибі побіжно, між іншим. Людина, котрий надав вам послугу дійсно гідний вашої уваги.
5
Завжди називайте ім'я співрозмовника, коли дякуєте. Психологи давно з'ясували, що ім'я - найприємніше поєднання звуків для будь-якого людини . Погодьтеся, що фраза «Спасибі вам» звучить зовсім інакше, ніж «Спасибі вам, Володимир Георгійович».
6
Для багатьох людей слово «спасибі» стало вже настільки буденним, настільки звичним, що його сенс майже загублений. Тому краще говорити не «спасибі», а «дякую». Само слово «дякувати» походить від словосполучення «дарувати благо», що завжди сприймається позитивно. Людина, що одержала від вас такі теплі слова, обов'язково відзначить про себе вашу духовну щедрість.
7
Дякуйте від усієї душі. Це значить, що ви подякуйте при першому ж зручному випадку і будете робити це ще не раз, навіть згадуючи побіжно в розмові з цією людиною. Повірте, в такому питанні ви навряд чи будете нав'язливі, а людині буде приємно почути, що він надав комусь дійсно цінну послугу.
8
Всі ці поради здаються простими, але саме подібне досить делікатне поведінку допоможе вам опанувати мистецтвом міжособистісних відносин.