Як поставити пароль на повідомлення в телефоні. Як в тел на смс поставити пароль.

Зовсім в недавньому минулому для зв'язку один з одним ми використовували поштові відділення. В даний час сучасна людина, йдучи в ногу з часом, для передачі письмових повідомлень використовує сервіс коротких повідомлень (SMS). Але в усі часи було необхідно забезпечити безпеку особистої кореспонденції. Зараз для захисту особистих повідомлень більшість виробників мобільних телефонів передбачили функцію установки пароля на SMS-повідомлення.
Інструкція
1
Для установки пароля на повідомлення через меню мобільного телефону заходимо в меню "Налаштування", потім в розділ «Безпека». В розділі «Безпека» установка пароля найчастіше проводиться через функцію «Захист особистих даних» (назва функції може відрізнятися в залежності від марки та/або моделі мобільного телефону).
2
Вибравши функцію «Захист особистих даних», вам може бути запропонована установка пароля на контакти, особисті файли, повідомлення (так само залежно від марки та/або моделі телефону). В запропонованому списку вибираємо «Повідомлення» і натискаємо клавішу «ОК». Після виконання даних дій буде необхідно ввести пароль . У більшості випадків пароль для захисту особистих повідомлень збігається з кодом блокування телефону. За замовчуванням виробником мобільного телефону можуть бути задані коди «0000», «1234» або «12345». Якщо виробником попередньо заданий код ( пароль ) телефону, то він повинен бути вказаний в інструкції, що додається до мобільного телефону.
3
Щоб забезпечити більш надійний захист особистих повідомлень, рекомендується змінити код ( пароль ). Для цього необхідно вибрати в розділі «Безпека» (клавіша «Меню»> «Налаштування»> «Безпека») функцію «Змінити пароль ». Вам буде запропоновано ввести старий пароль ( пароль , заданий виробником), після цього введіть новий пароль , потім новий пароль необхідно повторити. Новий пароль повинен включати від 4 до 8 символів, найчастіше для комбінації пароля можуть бути використані цифри та/або літери латинського алфавіту. Новий пароль рекомендується записати. У разі втрати пароля необхідно звернутися в сервісний центр.
4
Встановлений код ( пароль ) для захисту повідомлень необхідно буде вводити при кожному виборі розділу «Повідомлення». Після виконання перерахованих вище дій безпеку вашої особистої переписки буде забезпечена.
СМС міцно влетіли в наше життя з появою мобільного телефону. Вони і зараз є найбільш популярним засобом комунікації, замінюючи листи і телефонні дзвінки. У повідомленнях ми пишемо про все, і кожен з нас хотів би обмежити свою переписку від сторонніх очей. Тому була придумана функція смс-блокування.
Інструкція
1
Смс-захист є у більшості сучасних телефонів, але деякі з них виробники не оснащують такою функцією. Цю інформацію ви можете уточнити у продавця салону мобільного зв'язку при покупці телефону або в інструкції до апарату.
2
В різних телефонах доступ функції автоматичного блокування повідомлень починається з головного меню, потім слід вибрати значок "Налаштування". В цьому меню, крім всіх варіантів, має бути такий пункт, як безпека, в деяких телефонах він може прописуватися «Захист даних» або «Особиста захист».
3
Коли ви ввійдете в нього, система видасть ряд посилань. Знайдіть серед них таку, як «Захист смс-повідомлень", увійдіть в неї, телефон запропонує активувати функцію. Під час її підключення знадобиться ввести пароль. Якщо ви його не змінювали при покупці телефону, то він буде стандартним - 1234, або 0000.
4
Введіть його, тоді відбудеться підтвердження активації функції захисту ваших повідомлень від сторонніх. Переконатися в працездатності і надійності збереження конфіденційності даних ви можете, увійшовши в свої повідомлення. Якщо телефон запросить пароль, то система працює і виконує захист.
5
Таким чином, ваш особисте листування буде надійно захищена, але за умови складного пароля. Тому не варто встановлювати стандартних шифрів - 1234 або 0000. Саманта пароль ви також можете в меню безпеки телефону.