Як писати на мобільному телефоні. Як писати літери на стільниковому телефоні.

За допомогою мобільного телефону можна не тільки телефонувати, але і писати повідомлення, які допоможуть передати потрібну інформацію, якщо адресат в даний момент знаходиться на роботі, їде в метро або тимчасово потрапив у зону недоступності сигналу кращий. На перший погляд кнопки телефону призначені тільки для набору номерів, але, якщо уважно придивитися, то на кожній кнопці крім цифри є ще кілька букв, надрукованих дрібнішим шрифтом. Ці позначення допомагають набирати текст на телефоні , використовуючи наявні клавіші.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон
Інструкція
1
Для того, щоб почати писати на мобільному, спочатку в меню телефону виберіть пункт «Нове повідомлення». Перед вами з'явиться форма для внесення даних в SMS-повідомлення. В поле «Кому» введіть номер одержувача.
2
Потім пересуньте курсор за допомогою кнопки, джойстика або торкання екрана пальцем (в залежності від функціональних можливостей телефону) в нижню частину форми, яка призначена для введення тексту повідомлення. Ваш мобільний після цих дій перейде в режим набору тексту і цифр.
3
Знайдіть ту кнопку телефону, де в числі позначених дрібним шрифтом букв є перша буква слова, яке ви хочете написати.
4
Швидко натисніть на цю клавішу кілька разів, при кожному натисканні на екрані висвічується новий символ. При зміні значків з'являтимуться тільки ті букви або та цифра, які нанесені на натискаєш кнопку.
5
Тобто, якщо натискати на клавішу з цифрою 2 і буквами «абвг», спочатку на екрані з'явиться буква «а», при наступному натисканні - «б», потім - «в», при наступному натисканні - «г »і, нарешті, -« 2 ».
6
Після вибору потрібної літери перейдіть до набору наступної. Для цього, якщо нова буква знаходиться на цій же кнопці, почекайте 2-3 секунди і зробіть натискання. На екрані з'явиться наступна буква в слові.
7
Якщо нова буква знаходиться в наборі символів на другий кнопці, то натискайте на неї відразу ж після вибору першої літери. Таким чином, вибирайте потрібні букви і складайте з них текст повідомлення.
8
Щоб зробити пробіл між словами, натискайте «0», а знак пунктуації - «1». Стерти написане можна клавішею «c» або правою кнопкою, що знаходиться прямо під екраном телефону. Для стирання декількох букв або слів натискайте на цю кнопку кілька разів швидкими рухами, а для видалення всього тексту натисніть клавішу і утримуйте її 1-2 секунди.
9
Якщо ваш телефон сенсорний і змінює орієнтацію екрану при нахилі, то поверніть корпус апарату горизонтально і побачите повноцінну клавіатуру. Тут кожну кнопку натискайте всього лише один раз, так як на клавішах розташоване по одному символу.