Як вибрати одяг для дітей.

Покупка одягу може стати святом для вас і вашої дитини. Але якщо дитина вже підріс, то смаки його і батьків можуть не збігтися. І ви повинні будете проявити масу терпіння, щоб прийти до згоди в такому непростому питанні.
Інструкція
1
Звичайно, за малюка завжди вирішує мама, тому основним критерієм вибору одягу для маленької дитини має бути якість і зручність. Вибирайте речі без грубих швів, які можуть натерти шкіру дитини. Дитячі речі досить часто будуть піддаватися пранні, тому зверніть увагу на якість обробки. Стирчать нитки і криві шви кажуть про низьку якість, не варто купувати таку одяг з причини її недовговічності. Крім того, не забувайте, що маленькі діти, часто схильні до різних алергій і подразнень. Краще віддайте перевагу натуральним, дихаючим тканинам.
2
Як тільки ваша дитина підріс настільки, що у нього з'явилося власну думку, ходите в магазин разом. Не забувайте, що для дітей важливо вчитися робити самостійний вибір. Інакше, згодом, у дорослої людини, може виробитися комплекс невпевненості в собі, в правильності своїх рішень.
3
Ніколи не змушуйте дитину міряти багато одягу. Цей вчинок, швидше за все, призведе до дратівливості з його боку, капризам. Якщо ви помітили, що малюк вже втомився, не проявляє інтересу до подій, відкладіть покупку на інший день. Або запропонуйте йому відпочити в кафе, а потім знову повернутися до примірки.
4
Чи не нав'язуйте дітям свої смаки. Ці речі носити їм, а не вам. Якщо ви купите щось лихе вашій дитині, приготуйтеся до того, що даний комплект більшу частину часу буде валятися в шафі. Це не означає, що ви повинні погоджуватися з будь-яким вибором дитини. Просто постарайтеся пояснити йому, в чому причина вашого незгоди. В цьому випадку ви виступите в ролі порадника, а не диктатора, і цілком можливо дитина прислухається до вашої думки. Врахуйте, що, вибираючи одяг для свого малюка, ви багато в чому формуєте його майбутній стиль.