Як скласти анкету для прийому на роботу.

Успіх компанії багато в чому залежить від співробітників, які виявляються ефективними в конкретних умовах. Тому кожен бізнесмен намагається залучити фахівців, які відповідають його вимогам, мають потрібний досвід роботи, освіта, сімейний стан і навіть зовнішність. На стадії початкового відбору, всі ці відомості про претендентів можна отримати завдяки правильно складеної анкеті здобувача, адаптованої до потреб певного бізнесу.
Інструкція
1
Вивчіть зразок анкети на предмет загального змісту і структури документа. Подумайте, які особливості вашого бізнесу вона не враховує. Підготуйте важливі саме для вашої компанії питання і визначте, в яку частину анкети їх слід додати.
2
Складання стандартної анкети почніть з вказівки посади, на яку претендує потенційний працівник. Далі підготуйте рядки для особистої інформації про претендента. Тут будуть прізвище, ім'я та по батькові. Якщо в даній вакансії важлива зовнішність (особливо це стосується сфери продажів) - виділіть місце для фотографії.
3
У наступних рядках слід написати дату народження та паспортні дані. У деяких випадках вік здобувача може мати вирішальне значення, а посвідчення особи вкаже на громадянство і стане в нагоді для заповнення особової справи. Підготуйте місце для вказівки адреси прописки і фактичного проживання. Близькість до місця роботи буде безсумнівним плюсом і гарантією від запізнень.
4
Зрозуміло, важливо буде дізнатися про склад сім'ї. Маленькі діти, як це не сумно, не дозволять жінці приділяти роботі уваги більше ніж родині. Але для деяких організацій це не буде мінусом.Значеніе рядки про освіту важко недооцінити. Є спеціальності, в яких без профільної підготовки просто не обійтися (технічні або ін.). До того ж тут можуть бути вказана інформація про додаткові сертифікати та дипломи.
5
Найбільш важливі відомості про відповідність претендента вакантної посади можна отримати з опису досвіду роботи. Для цієї частини анкети потрібно виділити більше місця. Тут перераховуються місця служби, з переліком основних обов'язків, у зворотному хронологічному порядку, починаючи з останнього. Звідси можна отримати інформацію про дійсний досвіді здобувача і зв'язатися, при необхідності, з попередніми роботодавцями для підтвердження зазначених відомостей.
6
У заключній частині бланка розмістіть короткі питання, які можуть доповнити вже склалося враження про кандидата важливими подробицями. Приміром, готовність до відряджень, очікування рівня оплати праці або можливість приступити до роботи негайно. У самому кінці анкети залиште місце для підпису здобувача і дати її заповнення.