Як отримати візу в Таїланд.

Таїланд - одна з найпопулярніших у російського туриста країн. Причин для цього чимало. Дешевизна відпочинку, м'який клімат, океан, східна екзотика - все це приваблює мандрівників. До того ж, з 24 березня 2007 року, в'їзд в Таїланд для росіян став безвізовим. Однак існує кілька умов безперешкодного проходження митного контролю.
Інструкція
1
Насамперед перевірте термін дії вашого закордонного паспорта. Він повинен становити не менше півроку з моменту в'їзду в Таїланд . Зовнішній вигляд паспорта повинен бути в повному порядку. Зверніть увагу, щоб не було брудних, пом'ятих, первинних сторінок. Це може поставити під сумнів вашу особистість і послужити причиною відмови у в'їзді на територію держави. Так само ви повинні пред'явити тайським митникам грошові кошти з розрахунку 500 доларів на людину і зворотний квиток. Якщо все гаразд - вам ставиться в'їзний штамп, і ви отримуєте право перебувати на території Таїланд а до 30 днів.
2
Якщо вам необхідно пробути в Таїланд е більше місяця, візу, все-таки, доведеться отримати. Зробити це можна в консульстві цієї держави. Максимальний термін, на який росіянам видається туристична віза - 2 місяці. Плюс ви зможете продовжити її ще на місяць вже в Таїланд е, в імміграційному офісі.
3
Якщо ви плануєте провести в Таїланд е більше трьох місяців, це теж можливо. Але тоді вам доведеться по закінченню терміну дії візи або в'їзного штампа, відправитися в одне з сусідніх держав - Камбоджу, Бірму, Малайзію чи В'єтнам. До речі, деякі з цих держав так само скасували візовий режим для росіян. Там ви знаходитесь деякий час, дивіться пам'ятки, і повертаєтеся в Тайське королівство. І на митниці вам ставлять заповітний штампик, що дозволяє пробути в державі ще 30 днів. Але часто практикувати таке не варто. Якщо співробітники митниці викриють вас в зловживанні безвізовим режимом, у в'їзді на територію країни вам мають право відмовити.
4
На отримання річної не туристична мультивізи можуть розраховувати: - пенсіонери, які досягли віку 50 років і мають на рахунку в тайському банку не менше 800 тисяч батт (близько 20000 доларів США); - громадяни, які планують відкриття власної справи на території тайського королівства; - наші співвітчизники, які планують вивчати в Таїланд е мови (англійська або тайський) .Умова отримання цих віз необхідно уточнювати в консульстві королівства, так як вони мають властивість час від часу змінюватися.