Як намалювати карту життя.

Ми завжди беремо з собою карту , коли їдемо в незнайомі місця. Карта дозволить вибрати оптимальний маршрут, прикинути час на дорогу, вибрати місце для відпочинку та ночівлі. Карта життя дозволить вам спланувати ваш життєвий шлях.
Інструкція
1
Визначте для себе приблизно, скільки років ви плануєте прожити. Прикиньте, що б ви хотіли зробити або мати, скільки часу вам на це знадобиться.
2
Намалюйте на карті те, до чого ви прагнете. Зручно намалювати себе посередині і написати свій вік. Головні цілі намалюйте крупніше, другорядні дрібніші. Намагайтеся малювати саме те, про що ви думаете.Напрімер, якщо ви хочете мати триповерховий будинок з фонтаном, намалюйте саме його. «Багато грошей» напишіть в конкретній цифрі. Візуалізація ваших планів має важливе значення для їх здійснення.
3
Розділіть лист на кілька частин. Намалюйте матеріальні блага, які ви хотіли б мати, роботу, до якої прагнете. Зобразіть місця, в яких би ви хотіли побувати. Виділіть області для відображення нематеріальних цілей - підтримки здоров'я, збереження або пошуку любові, поліпшення відносин з друзями. Біля кожної картинки напишіть вік, до якого ви б хотіли цього досягти.
4
Тепер прокладете маршрути до своїх цілей. Прикиньте, що ви робите для досягнення бажаного, що вам заважає і що допомагає.
5
Скорегуйте свій шлях. Наприклад, якщо на карті у вас крупно намальовані кар'єрний ріст і ваша сім'я, подумайте, як досягти своїх цілей. Ви можете зробити одну з картинок поменше (другорядна мета) або прикинути, якими шляхами можна просуватися службовими сходами і приділяти більшу увагу домочадцям. Намалюйте проміжні картинки, зробіть підписи. Зобразіть і закресліть те, що вам заважає на шляху до ваших бажань. Знайдіть точки дотику.
6
Життя часто коригує наші плани. З часом багато цілі можуть стати не такими значущими, деякі досягаються. Наносите на карту виправлення і розробляйте нові маршрути.