Як вчинити в Німеччині до університету. Як вступити до університету германии.

Здобувати освіту за кордоном престижно. Тому щоб можна було знайти собі престижну роботу, багато російських студенти мріють вступити до університети Німеччині.
Інструкція
1
Крім відмінної європейської освіти, від навчання в Німеччині є ще дуже багато плюсів. По-перше, це одна з небагатьох країн Заходу, де вища освіта практично безкоштовне. Оплачувати потрібно тільки семестровий внесок, який коливається в межах від 60 до 140 євро. Береться ця сума на адміністративні витрати. А ось за навчання оплата не передбачена. По-друге, жити в Німеччині досить бюджетно. Так, наприклад, багато продуктів харчування коштують набагато дешевше, ніж в Росії. До того ж Німеччина знаходиться недалеко, так що простіше буде їздити додому на канікули.
2
Вступити до університету Німеччині можна кількома способами. Перший - це потрібно закінчити два курси в ВУЗі своєї країни, а потім можна перевестися до вищого навчального закладу Німеччині. Навчання закордоном в цьому випадку займе всього один рік. Тільки обов'язково потрібно враховувати, що при такому варіанті надходження вибирати доведеться ту ж спеціалізацію, за якою ви починали вчитися на батьківщині.
3
Можна спробувати стати студентом німецького ВНЗ таким чином. Закінчите один курс в навчальному закладі в своїй країні, потім поступите в штудіенколледж (це підготовчі курси для іноземців, які тривають один рік). Їх найголовніший плюс в тому, що здати випускні іспити по їхній програмі можна екстерном.
4
Ще, щоб стати німецьким студентом, можна поступити в гімназію в Німеччині (бажано зробити це на останні два роки навчання). Для цього потрібно володіти німецькою мовою на гідному рівні.
5
Якщо ж ви в Росії вже здобули вищу освіту, то можете подати свої документи на навчання в Німеччині також вільно, як і нинішні студенти. Якщо ви хочете отримати німецьке освіту по тому ж напрямку, яке ви закінчили в своїй країні, майте на увазі, що багато предметів можуть бути вам перезараховані.